REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

4 Design Days to wydarzenie skupione na człowieku i jego potrzebach

  • Autor: 4 Design Days
  • 27 sty 2017 13:45
4 Design Days to wydarzenie skupione na człowieku i jego potrzebach

- 4 Design Days jest potwierdzeniem tego, że rozmowy o projektowaniu mogą przynosić wymierne korzyści - wydarzeniem skupionym na człowieku i jego potrzebach. Nic dziwnego, że odbywa się w nowej stolicy polskiego designu, jaką jest Śląskie - mówi Józek Madej z musk collective design. Projektant zaprasza do udziału w najbliższej edycji wydarzenia.

REKLAMA

Józek Madej będzie jednym z uczestników dyskusji i prezentacji podczas nadchodzących 4 Design Days. Skąd czerpać inspiracje? Gdzie szukać pomysłów? Odpowiedzią jest 4 Design Days – największe w tej części Europy wydarzenie rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa. Przez cztery dni ikony światowego i polskiego designu, najwięksi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy dyskutowali o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze i designie. Tegoroczna edycja już w dniach 16-19 lutego. Więcej na www.4dd.pl.

Józek Madej studiował Architekturę i Urbanistykę na Politechnice Śląskiej (dyplom 2011 rok), a także w Izmir Institute of Technology. Doświadczenie zdobywał pracując przy projektach w różnych skalach: od koncepcji po nadzór realizacyjny, w Polsce i w Holandii. Od 2010 roku jest współzałożycielem kolektywu projektowego Musk, aktualnie współpracuje z Weroniką Kiersztejn i Katarzyną Sąsiadek. Wspólnie z musk jest laureatem wielu nagród, w tym konkursu Architektura Roku 2013 SARP o/Katowice, w kategorii Młody Twórca.

Forma kolektywu, którą współtworzy jest odpowiedzią na potrzeby rynku. Razem z musk w swoich projektach działa kompleksowo – integruje architekturę, grafikę i wzornictwo.

- Pierwszy raz pomyśleliśmy o pracy razem na 1 roku studiów WA Politechniki Śląskiej, wtedy też powstała nazwa "musk" - mówi Józek Madej. - O współpracy zadecydowaliśmy w Amsterdamie, ale na stałe zostaliśmy na Śląsku – w Katowicach. Doświadczenie zdobywaliśmy w pracowaniach w Polsce, Holandii i we Francji. W 2013 roku otrzymaliśmy nagrodę "Młody Twórca" w konkursie Architektura Roku SARP o/Katowice. Prywatnie – przyjaźnimy się od 9 lat. Forma kolektywu jest naszą odpowiedzią na aktualną sytuację rynku projektowego. Nie ograniczamy się do projektowania architektury, bo nie pozwala nam na to nasza ciekawość i pasje. Dlatego w projektach integrujemy architekturę, wzornictwo, grafikę, socjologię przestrzeni i kreowanie wizerunku pod kątem danego inwestora czy tematu. Tak interdyscyplinarny charakter daje możliwość zapewnienia klientom kompleksowej usługi: od architektury, budowania identyfikacji po koordynację i wdrożenie.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY