REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Adam Radzimski o wykorzystaniu designu na 4 Design Days

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 30 gru 2015 09:22
Adam Radzimski o wykorzystaniu designu na 4 Design Days
Adam Radzimski, założyciel Biura Architektonicznego BAAR

Adam Radzimski, założyciel Biura Architektonicznego BAAR, będzie prelegentem na 4 Design Days.

REKLAMA

O tym co zrobić, by biuro było wizytówką firmy i jak budować wizerunek wykorzystując design będzie mówił architekt Adam Radzimski – założyciel, BAAR Biuro Architektoniczne.

Adam Radzimski to młody, śląski architekt. Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej, wielokrotnie nagradzany. W latach 2006-2011 pracował w utytułowanych pracowniach w Polsce i za granicą (KWK Promes Roberta Koniecznego w Katowicach i Coltart Earley Architecture w Glasgow w Wielkiej Brytanii). Jest współorganizatorem największych w Polsce warsztatów architektonicznych dla dzieci - Archikids. W 2012 roku założył autorską pracownię architektoniczną BAAR, specjalizującą się w nowoczesnej architekturze.

4 Design Days to największe w tej części Europy wydarzenie dotyczące nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa. Podczas czterech dni – dwóch dla profesjonalistów i dwóch dla publiczności oraz kilkudziesięciu sesji dyskusyjnych ikony światowego i polskiego designu, najwięksi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy będą dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze i designie.

Więcej o 4 Design Days oraz agenda wydarzenia na www.4dd.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY