REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Aquaform staje się Aqform i realizuje swoje ambicje w Grupie Delta Light

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 27 mar 2018 12:43
Aquaform staje się Aqform i realizuje swoje ambicje w Grupie Delta Light
fot. mat. prasowe AQForm

AQForm Lighting Solutions jest graczem na polskim rynku, znanym jako Aquaform. Portfolio firmy obejmuje oświetlenie architektoniczne i rozwiązania oparte na technologii LED. Niedawno członkowie założyciele grupy Delta Light nabyli poprzez polską spółkę holdingową udziały w polskim AQForm, otwierając pole synergii.

REKLAMA

AQForm posiada ugruntowaną pozycję na polskim rynku oraz w sąsiednich krajach. Delta Light to globalny gracz z biurami od Dubaju do Nowego Jorku oraz od Bogoty do Londynu. Opierając się na doświadczeniu grupy Delta Light, AQForm będzie mógł rozszerzyć swoją obecność rynkową na całym świecie, realizując ambitne plany rozwoju firmy. Ponadto AQForm będzie kontynuował współpracę z najlepszymi polskimi projektantami, podtrzymując tradycję własnego wzornictwa i projektów oraz wprowadzania innowacyjnych rozwiązań.

- Dzięki grupie Delta Light, posiadającej silną międzynarodową pozycję, będziemy w stanie znacząco przyspieszyć własne ambicje rozwoju bez ryzykownych inwestycji i trudnych zmian strukturalnych. Nie możemy się doczekać, aby podbić nowe rynki! - komentuje Wojciech Starowieyski, CEO AQForm.

AQForm stanie się częścią grupy Delta Light, ale zachowa tożsamość swojej marki. Ponieważ celem Delta Light jest stworzenie silnej grupy oświetleniowej, obecność AQForm jest ważnym krokiem w tym kierunku.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie





REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY