REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Browar Stu Mostów - klimatyczne, ceglaste wnętrza we Wrocławiu

  • Autor: purohotel.pl
  • 17 lis 2014 13:46
Browar Stu Mostów - klimatyczne, ceglaste wnętrza we Wrocławiu
Browar Stu Mostów, fot. purohotel.pl
Browar Stu Mostów - klimatyczne, ceglaste wnętrza we Wrocławiu
Browar Stu Mostów - klimatyczne, ceglaste wnętrza we Wrocławiu

Browar Stu Mostów ulokował się we Wrocławiu, mieście z wielkimi piwowarskimi tradycjami, w budynku po dawnym kinie „Wodomierz”.

REKLAMA

Klimatyczne, ceglaste wnętrza zostały wyremontowane i zaadaptowane na przestrzeń, w której się piwo warzy i zarazem smakuje. Odwiedzający mogą karmić nie tylko kubki smakowe – degustując złoty trunek w pubie, ale i ciekawość – podglądając cały proces produkcji - czytamy na stronie Puro Hotel.

Pomysł dojrzewał powoli. Zaczęło się od marzenia – Grzegorz i Arletta Ziemian zapragnęli stworzyć markę, która będzie synonimem dobrego smaku, lokalnych wartości i solidnego rzemiosła. Po wielu wizytach na targach spożywczych i piwnych, spotkali idealnego partnera – firmę BrauKon, która dzięki nowoczesnej technologii pozwala warzyć piwo według tradycyjnych receptur. Od początku ważna była lokalność i wyzwalanie kreatywnego potencjału. W miejscu i w ludziach. Bo nie tylko o piwo chodzi, ale szacunek dla twórcy i smaku, kulturę, no i radość!

Przedsięwzięcie wskrzeszania piwowarskiej tradycji już dawno zaczęło przekraczać ramy „fabryki piwa”, a stało się przestrzenią komunikacji, wymiany wiedzy i doświadczenia. Browar Stu Mostów integruje i zaraża pozytywną energią! Dlatego też ekipa Browaru postanowiła nakręcić klip w inspirujących, lokalnych miejscach, m.in. w PURO Hotel Wrocław.

Otwarcie Browaru nastąpiło 14 listopada. Pierwsze piwa sygnowane logo „Browaru Stu Mostów” pojawią się już w grudniu. Na początku dostępne jedynie lokalnie, z czasem będą pojawiać się na półkach sklepów w całej Polsce.

Dlaczego Browar Stu Mostów? - Bo chcemy budować mosty – pomiędzy tradycją a nowoczesnością, kulturą a ludźmi, lokalnym a globalnym. Setki mostów! - odpowiadają chórem inicjatorzy Browaru. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY