REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Byli pracownicy polskiego oddziału Martela w zespole MDD

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 12 paź 2016 10:16
 Byli pracownicy polskiego oddziału Martela w zespole MDD
fot. materiały prasowe MDD

W wyniku niedawnego wycofania się z polskiego rynku skandynawskiego potentata Martela, byli pracownicy zasilili szeregi MDD. To bezprecedensowe wydarzenie na krajowym rynku meblarskim.

REKLAMA

Zaangażowanie byłych pracowników Martela Polska to strategiczne wydarzenie dla MDD. Firma posiada pozycję w Europie, lecz profesjonalizm i merytoryczny wkład nowych specjalistów pozwoli jeszcze dynamiczniej rozwijać się na kilku płaszczyznach. Znacznemu wzmocnieniu ulegną przede wszystkim usługi z zakresu projektowania, optymalizacji przestrzennej, także w środowisku Activity Based Working oraz audytów miejsc pracy.

 – MDD to nie tylko meble. Do naszego biznesu podchodzimy holistycznie i chcemy, a co najważniejsze – możemy, towarzyszyć i wspierać naszych partnerów biznesowych w projektowaniu i myśleniu o miejscu pracy od początku tego procesu aż do realizacji danej koncepcji. To nowoczesne, wszechstronne i kompleksowe myślenie o miejscu pracy. Nowi specjaliści nas w tym zdecydowanie wzmocnią, co da nieocenione korzyści MDD i naszym partnerom biznesowym. I to już bardzo szybko – komentuje Julita Milczyńska, rzecznik prasowy Fabryki Mebli Biurowych MDD. 

Martela jest jedną z wiodących firm nordyckich w dziedzinie aranżacji i wyposażania wnętrz biurowych, a także zarządzania środowiskiem pracy, funkcjonującą na rynku od 70 lat. Firma, dzięki najwyższym kompetencjom swoich pracowników, słynie z dostarczania wysokiej klasy rozwiązań wystroju wnętrza w miejscu pracy, a także wdrażania innowacyjnych oraz ergonomicznych rozwiązań.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie





REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY