REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Ceramika Paradyż na kultowych targach 100%Design w Londynie

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 09 paź 2014 09:05
Ceramika Paradyż na kultowych targach 100%Design w Londynie
fot. Ceramika Paradyż na targach 100%Design w Londynie

W ostatnim miesiącu, w Londynie rządził design. Odbyły się tam najważniejsze wydarzenia poświęcone tej tematyce, a wśród nich kultowy już 100%Design. W tym roku na festiwalu, wśród ponad 290 wystawców, po raz pierwszy pojawił się polski producent - Ceramika Paradyż.

REKLAMA

Ponad 27 tys. zwiedzających – tylu architektów, projektantów wnętrz i wzornictwa użytkowego oraz przedstawicieli handlowych uznanych firm z całego świata, przyciąga największa impreza w Wielkiej Brytanii dedykowana w całości designowi.

Ciekawe aranżacje płytek na stoisku Ceramiki Paradyż, przyciągały odwiedzających. Niezwykle charakterystyczna biała podłoga powstała przy użyciu płytek z kolekcji Thorno, ściany zdobiły zaś płytki z kolekcji Tamoe, nawiązujące do brytyjskiego stylu. Atrakcją była niewątpliwie Tablica Mendelejewa – szeroka na 4,5 metra i wysoka na 2,1 m plansza stworzona została ze 111 płytek ceramicznych, a każdy z pierwiastków nawiązywał do określonej kolekcji firmy. Tym sposobem, na stoisku przedstawiono obszerne portfolio producenta z Polski oraz możliwości wykorzystania produktów do każdego rodzaju inwestycji i projektu.

100%Design to jedno z największych i najbardziej dynamicznych wydarzeń dedykowanych designowi. Dlatego też projektując stoisko Ceramiki Paradyż postawiono przede wszystkim na nowoczesną, minimalistyczną formę, która była tłem dla produktów. - Zaskakujący pomysł wystawienniczy, nawiązujący do brytyjskiej klasy szkolnej, idealnie sprawdził się na targach i zyskał uznanie wśród odwiedzających. Niestandardowe rozwiązania, innowacyjne technologie wytwarzania oraz odwaga w kreowaniu nowych trendów to nasze 100%, które pokazaliśmy w Londynie – mówi Adrian Synoradzki, Menadżer ds. Eksportu w Ceramice Paradyż.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY