REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Ceramika Paradyż wyrusza w Polskę ze Studiem Dobrych Rozwiązań

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 19 kwi 2017 13:15
Ceramika Paradyż wyrusza w Polskę ze Studiem Dobrych Rozwiązań
Prezentacja produktów Ceramiki Paradyż podczas spotkania w ramach Studia Dobrych Rozwiązań w 2016 r., fot. materiały prasowe
Ceramika Paradyż wyrusza w Polskę ze Studiem Dobrych Rozwiązań
Ceramika Paradyż wyrusza w Polskę ze Studiem Dobrych Rozwiązań

11 miast w ramach spotkań Studia Dobrych Rozwiązań odwiedzą przedstawiciele Ceramiki Paradyż, która po raz kolejny została Partnerem Głównym wydarzenia promującego najlepsze praktyki w projektowaniu wnętrz. Najbliższe odbędzie się już 26 kwietnia w Centrum Szkoleniowym Adgar Ochota w Warszawie.

REKLAMA

Studio Dobrych Rozwiązań adresowane jest do osób zainteresowanych podniesieniem kwalifikacji w zakresie projektowania wnętrz łazienek i kuchni oraz strefy dziennej. W trakcie każdego spotkania, architekci, projektanci i dekoratorzy mają okazję zapoznać się z nowymi produktami i rozwiązaniami marek z branży wnętrzarskiej, a także posłuchać o trendach obecnych na największych światowych targach. Jest to także dobra okazja do spotkania się w kameralnym gronie, rozwoju warsztatu i wymiany doświadczeń oraz zawierania nowych znajomości biznesowych.

Podczas pierwszych trzech spotkań (26.04 Warszawa, 16.05 Szczecin oraz 23.05 Lublin) przedstawiciele Ceramiki Paradyż wystąpią z prezentacją „Struktura dzielona na 6. Raport trendów 2017/2018”, podczas której m.in. opowiedzą o premierowych kolekcjach ceramicznych płytek ściennych w formacie 25 x 75 cm -  Elia, Daikiri, Pandora oraz 32,5 x 97,7 cm - Margarita i Tequila. Ponadto zaprezentują nagrodzoną międzynarodowym symbolem doskonałości projektowej „IF Design Award” kolekcję Elanda/Elando.

Terminy spotkań z Ceramiką Paradyż:

26 kwiecień, Warszawa
16 maj, Szczecin
23 maj, Lublin
6 czerwiec, Kraków
20 czerwiec, Trójmiasto
5 wrzesień, Białystok
20 wrzesień, Wrocław
10 październik, Warszawa
24 październik, Katowice
14 listopad, Poznań
28 listopad, Rzeszów

Organizatorem Studia Dobrych Rozwiązań jest magazyn „Świat Łazienek i Kuchni” oraz „Łazienka”. Osoby zainteresowane mogą wziąć w nim udział bezpłatnie. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY