REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Co łączy ASP i Tikkurila?

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 21 kwi 2016 11:48
Co łączy ASP i Tikkurila?
fot. Jean-Simon Asselin, flickr.com, CC-BY-2.0

W ramach współpracy z Akademią Sztuk Pięknych w Warszawie Tikkurila poprowadzi seminarium dla studentów Wydziału Architektury Wnętrz pod hasłem „Farby w architekturze”. Będzie można się dowiedzieć o właściwościach chemicznych produktów wykorzystywanych do malowania pomieszczeń, narzędziach przydatnych w projektowaniu wnętrz, a także o najnowszych trendach w branży farbiarskiej, co w przyszłości może ułatwić studentom wykonywanie zawodu architekta.

REKLAMA

- Ze szkoleniami na warszawskiej ASP jesteśmy obecni już od dłuższego czasu. Bazując na doświadczeniu Tikkurila dzielimy się ze studentami praktyczną wiedzą na temat farb i ich roli w projektowaniu wnętrz. Chcemy w ten sposób wesprzeć przyszłych architektów w przygotowaniach do pracy w zawodzie, tak by potrafili umiejętnie dobierać farby, które właściwie podkreślą walory estetyczne pomieszczenia, a przy tym będą też funkcjonalne. Nie jest to wcale łatwe zadanie, bo niemal każde wnętrze wymaga indywidualnego podejścia – mówi Ryszard Frycowski, kierownik Działu Doradztwa Technologicznego Tikkurila.

Seminarium na ASP poprowadzą eksperci, którzy opowiedzą zarówno o teoretycznych, jak i praktycznych aspektach farb.  Nie zabraknie również wskazówek na temat aktualnych trendów w branży farb oraz najnowszych kolekcji  kolorystycznych. Zajęcia odbędą się 27 kwietnia br.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY