REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Co zaprezentuje Dornbracht w Mediolanie? Nie tylko szlak spa

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 13 kwi 2016 14:51
Co zaprezentuje Dornbracht w Mediolanie? Nie tylko szlak spa
Wieloaspektowe współgranie różnych trybów deszczu, mgły, światła i zapachu. Zainspirowany naturalnymi zjawiskami pogodowymi, Sensory Sky oferuje doświadczenie wody, która porusza wszystkie zmysły. Obszerny panel deszczowy posiada osobne dysze – natrysk górny, natrysk ciała oraz kurtynę deszczową, jak również funkcję zimnej mgły w połączeniu ze światłem i zapachem. Copyright: Dornbracht, zdjęcie: Markus Jans

Szlak spa ukaże różne, wybiegające w przyszłość przykłady rozwiązań łazienkowych razem z wystawą kultowych projektów armaturę Dornbracht. Na mediolańskich targach zaprezentowane zostaną również nowa armatura łazienkowa Lissé oraz rozszerzenie serii Supernova.

REKLAMA

Na swoim stoisku Dornbracht skoncentruje się na doświadczeniu szlaku spa, badającemu różne sposoby zastosowania wody. Pokazuje to transformację od łazienki do prywatnego spa poprzez skupienie się na jednostkach i ich potrzebach. Różne zabiegi mogą być aktywnie wykorzystywane w profilaktycznej opiece zdrowotnej i do promowania zdrowia. Na przykład wyciągany wąż ułatwia przeprowadzenie dobroczynnych wodnych zabiegów leczniczych.

Szlak spa wyraźnie pokazuje, w jaki sposób produkty mogą być w różny sposób zaaranżowane zgodnie z indywidualnymi potrzebami i zorganizowane w poszczególne strefy użytkowania. Towarzyszy mu choreografia światła, dźwięku i zapachu. Szlak ilustruje dodatkową wartość różnych aplikacji i inspiruje do stworzenia własnej konfiguracji.

Dornbracht zaprezentuje również wystawę kultowych produktów. Będą to Tara, Mem, Deque, IMO i Madison, a także projekty z ubiegłego roku – CL.1 i Sync.

Podczas Salone del Mobile zostaną zaprezentowane po raz pierwszy przed międzynarodową publicznością nowa seria armatury Lissé oraz rozszerzenie serii Supernova.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY