Cztery warszawskie projekty na targach w CannesPropertydesign.pl - 05-03-2015 14:28


BBI Development S.A. jako oficjalny partner stoiska m.st. Warszawy, podczas największych targów nieruchomości MIPIM w Cannes, zaprezentuje cztery kluczowe projekty w bezpośrednim sąsiedztwie linii metra – Centrum Praskie Koneser, Centrum Marszałkowska, wieżowiec Złota 44 i planowany wieżowiec Roma Tower. Autor Złotej 44 – Daniel Libeskind będzie gościem honorowym koktajlu na stoisku m.st. Warszawy.

- Jako deweloper aktywny na stołecznym rynku nieruchomości jesteśmy dumni, że m.st. Warszawa może prezentować się na tle innych europejskich miast jako dynamicznie rozwijająca się stolica europejska – miasto, które do 2020 roku planuje wydać aż 25 mld zł na inwestycje infrastrukturalne, które przyciąga czołówkę światowych inwestorów, jest nowoczesne i otwarte – mówi Michał Skotnicki, Prezes Zarządu BBI Development S.A.

Podczas tegorocznych targów MIPIM po raz pierwszy w nowej odsłonie zostanie zaprezentowana Złota 44 realizowana przez konsorcjum Amstar i BBI Development S.A. Zaprojektowany przez Daniela Libeskinda budynek, to najwyższy w Europie luksusowy apartamentowiec. Ten 52-piętrowy wieżowiec oferuje ok. 38 tys. mkw. powierzchni użytkowej. Liczne udogodnienia wraz z przestrzenią całego piętra o powierzchni 1400 mkw. przeznaczoną na miejsce spotkań i rekreacji stworzą styl życia, jakiego w Polsce dotychczas nie było. Projekt charakteryzuje się luksusową aranżacją apartamentów, zaprojektowanych przez renomowaną pracownię Woods Bagot, ekskluzywnym wyposażeniem oraz śródmiejską lokalizacją.