REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Cztery warszawskie projekty na targach w Cannes

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 05 mar 2015 14:28
Cztery warszawskie projekty na targach w Cannes
Złota 44, Warszawa
Cztery warszawskie projekty na targach w Cannes
Cztery warszawskie projekty na targach w Cannes

BBI Development S.A. jako oficjalny partner stoiska m.st. Warszawy, podczas największych targów nieruchomości MIPIM w Cannes, zaprezentuje cztery kluczowe projekty w bezpośrednim sąsiedztwie linii metra – Centrum Praskie Koneser, Centrum Marszałkowska, wieżowiec Złota 44 i planowany wieżowiec Roma Tower. Autor Złotej 44 – Daniel Libeskind będzie gościem honorowym koktajlu na stoisku m.st. Warszawy.

REKLAMA

- Jako deweloper aktywny na stołecznym rynku nieruchomości jesteśmy dumni, że m.st. Warszawa może prezentować się na tle innych europejskich miast jako dynamicznie rozwijająca się stolica europejska – miasto, które do 2020 roku planuje wydać aż 25 mld zł na inwestycje infrastrukturalne, które przyciąga czołówkę światowych inwestorów, jest nowoczesne i otwarte – mówi Michał Skotnicki, Prezes Zarządu BBI Development S.A.

Podczas tegorocznych targów MIPIM po raz pierwszy w nowej odsłonie zostanie zaprezentowana Złota 44 realizowana przez konsorcjum Amstar i BBI Development S.A. Zaprojektowany przez Daniela Libeskinda budynek, to najwyższy w Europie luksusowy apartamentowiec. Ten 52-piętrowy wieżowiec oferuje ok. 38 tys. mkw. powierzchni użytkowej. Liczne udogodnienia wraz z przestrzenią całego piętra o powierzchni 1400 mkw. przeznaczoną na miejsce spotkań i rekreacji stworzą styl życia, jakiego w Polsce dotychczas nie było. Projekt charakteryzuje się luksusową aranżacją apartamentów, zaprojektowanych przez renomowaną pracownię Woods Bagot, ekskluzywnym wyposażeniem oraz śródmiejską lokalizacją.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY