REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Czy Baltic Wood podbije niemiecki rynek?

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 30 gru 2016 15:06
Czy Baltic Wood podbije niemiecki rynek?
fot. materiały prasowe Baltic Wood
Czy Baltic Wood podbije niemiecki rynek?
Czy Baltic Wood podbije niemiecki rynek?
Czy Baltic Wood podbije niemiecki rynek?
Czy Baltic Wood podbije niemiecki rynek?
Czy Baltic Wood podbije niemiecki rynek?

Organizowane w styczniu niemieckie targi Domotex 2017 w Hanowerze oraz Bau 2017 w Monachium odwiedza ponad 300 tys. osób. Podczas najbliższej edycji na stoiskach Baltic Wood goście odnajdą mnóstwo inspiracji. Polski producent pokaże cztery kolekcje podłóg drewnianych. Na targach Domotex 2017 Baltic Wood zaprezentuje się również w Strefie Innowacji z podłogą Średniowieczny Zamek z kolekcji Timeless Collection.

REKLAMA

Domotex, który odbędzie się w Hanowerze w dniach 14-17 stycznia to największa impreza w branży producentów podłóg. Z kolei monachijskie targi Bau (16-21 stycznia) to najbardziej znaczące i najważniejsze wydarzenie dla sektora budowlanego w Europie Zachodniej. Gwiazdami stoisk Baltic Wood na obu wystawach będą cztery kolekcje podłóg polskiego producenta: Mellody, NoLimits, Timeless i  Jeans. W Hanowerze produkty Baltic Wood będą prezentowane w hali numer 9, na stoisku C26. Na targach w stolicy Bawarii polska marka zaintryguje gości swoimi podłogami w hali A5, na stoisku 508.

Swoją obecność na targach Domotex 2017 Baltic Wood rozpocznie od wysokiego C. W Hanowerze na odwiedzających czeka, pełna inspiracji, 150-metrowa przestrzeń - dzielona z marką Gamrat – która będzie ozdobiona zadaszeniem przywodzącym na myśl klawiaturę fortepianu. Ta wyjątkowa koncepcja ma stworzyć odpowiedni klimat do smakowania muzycznych doznań, o które zadba Przemysław Winnicki, utalentowany i wielokrotnie nagradzany polski pianista. Codziennie, o każdej pełnej godzinie, będzie witał gości koncertem fortepianowym, w czasie którego zaprezentuje różne gatunki muzyczne oraz przygotowane specjalnie na tę okazję interpretacje znanych utworów. W Strefie Innowacji zostanie zaprezentowana podłoga Średniowieczny Zamek z kolekcji Timeless Collection, która została wybrana i wyróżniona przez jury Domotex 2017 spośród setek innych produktów.

– Różne dziedziny sztuki od zawsze wzajemnie się przenikają. Ich twórcy przenoszą trendy z innych obszarów działalności artystycznej do swoich dzieł. Projektanci i twórcy podłóg Baltic Wood działają podobnie, czerpiąc natchnienie z muzyki oraz mody. W ten sposób powstają idealne połączenia designu użytkowego ze sztuką, ale także najnowszych technologii z naturalnymi materiałami. Chcemy wyrażać nasze produkty wielowymiarowo, nie tylko za pomocą ich wyglądu czy faktury. Dlatego na targach Domotex 2017 będzie nam towarzyszyć Przemysław Winnicki – wielokrotnie nagradzany wirtuoz fortepianu. Jak mawiał Victor Hugo: „muzyka wyraża to, czego nie sposób opisać, ale także to, obok czego nie można przejść obojętnie”. Dlatego z wielką przyjemnością zapraszam na stoiska Baltic Wood na targach Domotex 2017 i Bau 2017.  – mówi Grzegorz Wójcik, prezes zarządu Baltic Wood.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY