REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Daniel Welfel z Andrew Lucas London na 4 Design Days

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 10 lut 2016 14:53
Daniel Welfel z Andrew Lucas London na 4 Design Days
Wykład Daniela Welfela w ramach 4 Design Days

Wykład Daniela Welfela, prezesa zarządu Andrew Lucas London, odbędzie się w ramach 4 Desing Days w Katowicach. Zapraszamy wszystkich pasjonatów nowoczesnych technologii w architekturze i urządzeniu wnętrz.

REKLAMA

Wykład "Unplugged - Multimedia w domu" odbędzie się 13 lutego o godz. 14.45 w ramach 4 Design Days w Katowicach, największego w środowo-wschodniej Europie wydarzenia rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa.

Daniel Welfel jest prezesem zarządu Andrew Lucas London - firmy specjalizującej się w ekskluzywnych rozwiązaniach technologicznych. Od dekady związany z branżą nowoczesnych technologii. Posiada szerokie, międzynarodowe doświadczenie w projektowaniu i realizacji instalacji audiowizualnych i automatyki we wnętrzach komercyjnych i prywatnych.

Uznany ekspert w dziedzinie wyposażenia budynków w inteligentne technologie, certyfikowany m.in. dyplomem prezentera CEDIA, jednej z najważniejszych na świecie organizacji zrzeszających firmy zajmujące się inteligentnymi wnętrzami. Przewodniczący lokalnego komitetu organizacji CEDIA w Polsce. Prowadzi cykliczne szkolenia dla architektów i projektantów wnętrz, dotyczące m. in. Internetu Rzeczy i CEDIA. Jego misją jest wprowadzanie światowych standardów nowoczesnych instalacji na polski rynek. Prowadzi liczne badania nad zaawansowanymi technologiami i doświadczenia z zakresu Internetu Rzeczy.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY