REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Design dla kota doceniony

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 27 mar 2017 13:00
Design dla kota doceniony
fot. mat. prasowe

Cats & Co jako producent i Agnieszka Grzegorczyk jako projektant i właściciel marki zarazem, zostali zwycięzcami tegorocznej edycji iF Design Award. Docenionym projektem jest legowisko dla kota - DOT.

REKLAMA

Organizatorem iF design Award jest iF International Forum Design GmbH z siedzibą w Hannowerze. Najstarsza niemiecka niezależna organizacja działająca w obszarze designu. Konkurs organizowany jest corocznie od ponad 60 lat.

iF Design Award 2017 dla legowiska DOT przyznane zostało decyzją jury, w skład którego wchodziło 58 niezależnych ekspertów z całego świata. Legowisko zaprojektowane zostało przez Agnieszkę Grzegorczyk, uznaną w branży projektantkę wzornictwa przemysłowego, która zarazem jest właścicielem marki Cats & Co. Pomysł na stworzenie brandu i produktów dla nowej marki powstał… z miłości do kotów i z ich pomocą ale co najważniejsze -wszelkim działaniom przyświecała i przyświecać będzie idea zrozumienia roli, jaką w naszym dzisiejszym szalonym świecie odgrywać powinien inteligentny i dobrze zbalansowany design.

Ranga konkursu powoduje, że corocznie cieszy się on bardzo dużym zainteresowaniem. Tegoroczna edycja to ponad 5500 zgłoszonych projektów z 59 krajów całego świata.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY