REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Dominika J. Rostocka założyła Szkołę Produkcji Wnętrz i Designu

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 23 gru 2015 11:43
Dominika J. Rostocka założyła Szkołę Produkcji Wnętrz i Designu
fot. Szkoła Produkcji Wnętrz i Designu

Szkoła Produkcji Wnętrz i Designu to placówka oferująca zajęcia z praktycznego projektowania wnętrz dla profesjonalistów. Podczas trzymiesięcznego cyklu spotkań architekci i projektanci wnętrz uporządkują i rozszerzą wiedzę o techniczne aspekty kreacji przestrzeni.

REKLAMA

Szkoła Produkcji Wnętrz i Designu (SPWiD) mieszcząca się w Warszawie to miejsce oferujące zajęcia z technicznego projektowania wnętrz dla osób zawodowo zajmujących się kreowaniem przestrzeni. Autorski program opracowany przez Dominikę J. Rostocką – założycielkę szkoły - ma na celu dostarczenie projektantom praktycznej wiedzy na temat pracy projektanta wnętrz, opartej na jej wieloletnim doświadczeniu w wykonywaniu i budowaniu przestrzeni.

 Szkoła kieruje ofertę do osób chcących uzupełnić, uporządkować oraz pogłębić wiedzę w dziedzinie wykonawstwa i aspektów technicznych we wnętrzach. Celem SPWiD jest podniesienie kompetencji osób działających w zawodzie lub chcących samodzielnie rozpocząć działalność projektową. Szczególny nacisk kładziony jest na przekazaniu wiedzy opartej na najnowszych technologiach, doświadczeniach wieloletnich praktyków oraz analizie światowych trendów.

Zajęcia prowadzone są przede wszystkim w kontekście aktualnie realizowanych inwestycji. Dzięki temu na prawdziwych przykładach projektanci rozwijają swoją wiedzę praktyczną niezbędną do wykonywania zawodu architekta wnętrz.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY