REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Doroczna Nagroda Ministra dla Tomasza Koniora

  • Autor: Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
  • 31 paź 2016 11:10
Doroczna Nagroda Ministra dla Tomasza Koniora
Tomasz Konior, fot. PTWP

Otwarcie wystawy fotograficznych portretów laureatów Dorocznych Nagród Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego odbyło się 28 października br. w siedzibie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Podczas wydarzenia wicepremier, minister kultury i dziedzictwa narodowego prof. Piotr Gliński wręczył Nagrody Ministra m.in. Tomaszowi Koniorowi.

REKLAMA

Gala wręczenia Dorocznych Nagród Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego odbyła się 5 października br. w Łazienkach Królewskich. W tym roku te prestiżowe wyróżnienia przyznano w 15 kategoriach. Wśród nagrodzonych znaleźli się m.in. Antoni Libera, Lech Majewski, Tomasz Bagiński. Nieobecni podczas tej uroczystości laureaci Nagrody Ministra m.in. w kategorii architektura Tomasz Konior – statuetkę odebrał podczas wernisażu wystawy w MKiDN.

Doroczna Nagroda Ministra jest przyznawana od 1997 roku artystom, twórcom i animatorom kultury w uznaniu całokształtu ich działalności lub za wybitne osiągnięcia w danym roku w reprezentowanej przez nich dziedzinie. To prestiżowe wyróżnienie pozwala Ministrowi Kultury i Dziedzictwa Narodowego podkreślić najważniejsze nurty i zjawiska pojawiające się w polskiej kulturze poprzez uhonorowanie osób, które je tworzą i reprezentują.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY