REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Ewa Kuryłowicz otrzyma medal Bene Merentibus

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 11 gru 2015 13:45
fot. Ewa Kuryłowicz

Na dzisiejszej uroczystości SARP prof. Ewie Kuryłowicz zostanie przyznany medal „Bene Merentibus” za zasługi dla rozwoju architektury polskiej i Stowarzyszenia Architektów Polskich.

REKLAMA

Ewa Kuryłowicz jest projektantem i wiceprezesem w autorskiej pracowni architektury Kuryłowicz & Associates, kierownikiem Zakładu Pracowni Projektowania i Teorii Architektury na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej. Jest generalnym projektantem i współautorką zrealizowanych bądź realizowanych obecnie obiektów takich jak m.in: Galeria Warmińska w Olsztynie (w realizacji), zespół mieszkaniowy i biurowiec Powiśle Park (w realizacji), zespół biurowy przy ul Roździeńskiego w Katowicach (do realizacji), BUMA 5 w Krakowie (do realizacji), Ratusz Wilanów (w realizacji ), Nowy Plac Unii w Warszawie (2013 r.), budynek biurowy Wolf-Marszałkowska w Warszawie (2010 r.) czy hotel Courtyard by Marriott na lotnisku Okęcie w Warszawie (2003 r.).

Medal SARP Bene Merentibus został ufundowany przez Stowarzyszenie Architektów Polskich za zasługi dla rozwoju Architektury Polskiej i Stowarzyszenia Architektów Polskich i przyznawany jest od 1996 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY