REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Gianni Giuffrida gościem specjalnym 4 Design Days

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 07 lut 2018 10:17
Gianni Giuffrida gościem specjalnym 4 Design Days
Gianni Giuffrida, Lead Architect Pininfarina

III edycja 4 Design Days – największego w tej części Europy wydarzenia o architekturze, designie i nieruchomościach odbędzie się 15-18 lutego 2018 r., w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodku w Katowicach. Do grona prelegentów dołączył gość specjalny - Gianni Giuffrida, główny architekt Pininfarina.

REKLAMA

Gianni Giuffrida jest głównym architektem włoskiej marki Pininfarina - biura projektowego specjalizującego się w tworzeniu samochodów koncepcyjnych i projektowaniu modeli seryjnych, zwłaszcza samochodów sportowych. Przed dołączeniem do jednej z najstarszych i najbardziej szanowanych firm tego typu, Gianni rozwijał swoje umiejętności podczas globalnych praktyk, m.in. w biurze Daniela Libeskinda w Nowym Jorku i Zaha Hadid Architects w Londynie. Umiejętności zdobyte u renomowanych pracowni architektonicznych przenosi na rozwój firmy, czyniąc z niej symbol włoskiej jakości.

Od 1930 roku Pininfarina nawiązała współpracę z najbardziej prestiżowymi producentami samochodów na świecie, takimi jak Ferrari, Alfa Romeo, Peugeot, FIAT, GM, Lancia i Maserati. Marka wykorzystuje również swoje wyjątkowe referencje projektowe w architekturze, koncepcjach produktów lifestylowych, łodzi podwodnych, inżynierii, tuneli aerodynamicznych i zrównoważonej mobilności. 

III edycja 4 Design Days odbędzie się w dniach 15-18 lutego 2018 roku. Na 12 100 mkw. powierzchni ekspozycyjnej Spodka i Międzynarodowego Centrum Kongresowego spotka się ponad 300 wystawców, 5 000 gości biznesowych i 20 000 zwiedzających. Przez cztery dni ikony światowego i polskiego designu, najwięksi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy i inwestorzy będą dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze i designie.

Wydarzenie kolejny raz przybierze sprawdzoną formułę dwóch dni dla przedstawicieli branży oraz dwóch dni otwartych dla każdego, kto zechce uczestniczyć w spotkaniu z architekturą i designem. Częścią eventu będą konferencje Property Forum Katowice, Housemarket Forum Silesia oraz Forum Branży Meblowej i gale rozdania nagród dla branży: Property Design Awards oraz Housemarket Silesia Awards.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY