REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Gwiazda architektury litewskiej w Katowicach

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 11 kwi 2017 16:20
Gwiazda architektury litewskiej w Katowicach
MCK fot. mat. prasowe

W katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym odbędzie się wykład z cyklu: Mistrzowie Architektury | Gintautas Natkevičius z Architecutral Bureau NG.atkevičius & Partner w rozmowie z Adomas Rimšelis. Tym razem czeka nas dialog - o procesie twórczym, o inspiracjach, wpływach i powstawaniu idei.

REKLAMA

Dwóch prelegentów zwróci naszą uwagę na pierwsze zarysy koncepcji, kluczowe słowa i elementy projektu - ich rozwój aż po etap realizacji. Pierwszy raz SARP Katowice gości mistrza architektury z Litwy. Wyjątkowy mistrz i wyjątkowe miejsce - w tym roku SARP Katowice zaprasza bowiem na serię wykładów do Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach.

Pierwszy wykład w 2017 roku odbędzie się w Audytorium MCK, Plac Sławika i Antalla 1, 27.04.2017 (czwartek), godz. 18.00. Formularz zgłoszeniowy, który umożliwi rezerwację miejsc na wykład zostanie udostępniony przez SARP Katowice we wtorek, 12-ego kwietnia. Wszystkich, którzy zdecydują się przyjść na wykład "w ostatniej chwili" zostawiona została pula 100 miejsc, które nie podlegają rezerwacji.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY