REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

HB Reavis chwali się projektami na targach w Monachium

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 06 paź 2014 11:10
HB Reavis chwali się projektami na targach w Monachium
Wizualizacja biurowca Postępu 14, HB Reavis
HB Reavis chwali się projektami na targach w Monachium
HB Reavis chwali się projektami na targach w Monachium
HB Reavis chwali się projektami na targach w Monachium

Dziś rozpoczynają się Międzynarodowe Targi Nieruchomości i Inwestycji EXPO REAL w Monachium. W wydarzeniu bierze udział firma HB Reavis, która zaprezentuje projekty m.in. z Polski.

REKLAMA

W trakcie tegorocznych targów HB Reavis zaprezentuje w sumie siedem projektów,
w tym cztery już oddane do użytku oraz trzy będące w trakcie realizacji.

Pierwszą grupę otwiera słowacki kompleks biznesowy Forum Business Center. Projekt zlokalizowany w Bratysławie oferuje łącznie prawie 19 tys. mkw. wysokiej klasy powierzchni znajdującej się na 17 naziemnych i 3 podziemnych kondygnacjach. Inwestycja jako jedyny budynek biurowy na Słowacji uzyskała certyfikat BREEAM na najwyższym poziomie Excellent.

Kolejne projekty, które zostaną zaprezentowane w Monachium, to pierwsze inwestycje zrealizowane przez HB Reavis w Czechach i na Węgrzech. Kompleks River Garden I/II/III - inwestycja jest jednym z najnowocześniejszych obiektów biurowych w Pradze. Z kolei Váci Corner Offices to pierwsza inwestycja HB Reavis na Węgrzech. Biurowiec o powierzchni 21 tys. mkw. został ukończony w czerwcu 2014 roku.

W gronie projektów już ukończonych pojawi się również warszawski Gdański Business Center. Inwestycja, która docelowo dostarczy na polski rynek ponad 98 tys. mkw. powstaje w dwóch etapach. Dwa budynki, o łącznej powierzchni przekraczającej 45 tys. mkw., zostały oddane do użytku w czerwcu br., a dwa kolejne zostaną ukończone w pierwszym kwartale 2016 roku. Wśród dotychczasowych najemców kompleksu znalazły się takie firmy jak KPMG, SNC Lavalin, Provident i Coloplast.

HB Reavis zaprezentuje na EXPO również trzy inwestycje będące w trakcie realizacji. Pierwsza z nich, to brytyjski projekt 33 Central, powstający w prestiżowej dzielnicy City, w samym sercu Londynu, przy 33 King William Street. Nowoczesny biurowiec klasy A zaprojektowany został przez uznaną pracownię architektoniczną John Robertson Architects.

Drugą realizowaną obecnie inwestycją, prezentowaną przez HB Reavis w trakcie EXPO REAL 2014, jest czeski Metronom Business Center.

Ostatnia ze wspomnianych inwestycji to warszawski kompleks biurowy Postępu 14. Projekt zostanie ukończony w drugim kwartale 2015 roku i będzie oferował blisko 34,5 tys. mkw. powierzchni biznesowej zlokalizowanej w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się części Warszawy.

HB Reavis jako międzynarodowa grupa deweloperska uczestniczy w targach EXPO REAL
od ponad dekady. W tym roku firma będzie obecna w Monachium nie tylko  z własnym stoiskiem jako HB Reavis Group, ale również  na stoisku miasta stołecznego Warszawy, na którym zaprezentowane zostaną dwie warszawskie inwestycje dewelopera.

W ciągu kilku ostatnich lat grupa HB Reavis sprzedała projekty o łącznej wartości 0,7 miliarda Euro. 

EXPO REAL to największe targi inwestycyjne w Europie. Impreza odbywa się od 1998 roku. Co roku na terenie 64 tysięcy metrów kwadratowych swoje projekty, produkty i usługi przedstawia ponad 1500 wystawców, wśród których znajdują się deweloperzy i inwestorzy, banki inwestycyjne, firmy consultingowe, banki i fundusze leasingowe, firmy budowlane, architekci, a także przedstawiciele władz miejskich i regionalnych. W ubiegłorocznej edycji targów wzięło udział ok. 36 tysięcy uczestników z 68 krajów. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY