REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo

Forbo
×

Szukaj w serwisie

Horizone Studio świętuje 20 lat

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 24 lis 2016 10:10

Polska pracownia, która jest autorem m.in. projektu Muzeum Lotnictwa Polskiego czy czy Ratusza Marszałkowskiego w Krakowie, świętuje dwie dekady działalności.

REKLAMA

Horizone Studio ma swoje biura w Polsce i Szwecji. To zespół to kreatywnych i dynamicznych ludzi,  którzy specjalizują się w projektowaniu budynków biurowych, użyteczności publicznej oraz mieszkaniowych. Zespół tworzą Dominik Darasz, Bartłomiej Kisielewski, Robert Strzeński, Daria Trzepla, Jagoda Bogusławska, Krystian Wawer, Nuno Oliveira, Michał Wilczak, Michał Rączka i Dominika Kisielewska. Firma zajmuje się też (jak HORIZONE Graphics) wykonywaniem wizualizacji, fotografią architektury i wnętrz, budową makiet architektonicznych oraz prototypowaniem za pomocą druku 3D. Pracownia jest jednym z członków założycieli PLGBC Polish Green Building Council  - w swoich projektach stara się wdrażać zielone rozwiązania.

Biurowiec Ericpol Software Pool, który zaprojektowała pracownia, otrzymał Nagrodę Roku SARP 2015 za najlepszy zrealizowany obiekt architektoniczny w Polsce w kategorii obiekt użyteczności publicznej – budynek biurowy. Przedstawiciele pracowni brali też udział w dyskusji podczas 4 Design Days 2016.

Studio w tym roku świętuje 20-lecie działalności. W branży architektonicznej na polskim rynku funkcjonuje od 1996 roku, 8 lat w Szwecji pod marką pracowni DKD Perspektiv, a od 2009 roku tworzony jest dział graficzny grupy HORIZONE składający się z architektów i modelarzy.Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY