REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

iF Design Award dla polskiego produktu oświetleniowego

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 02 lut 2016 09:58
iF Design Award dla polskiego produktu oświetleniowego
fot. LUG Light Factory, oprawa Powerlug LED
iF Design Award dla polskiego produktu oświetleniowego
iF Design Award dla polskiego produktu oświetleniowego

Oprawa oświetleniowa Powerlug LED otrzymała nagrodę iF Design Award 2016 w kategorii produkt oświetleniowy.

REKLAMA

Od ponad 60 lat logo iF Design Award jest rozpoznawalnym na świecie symbolem najwyższych osiągnięć w dziedzinie wzornictwa. Podczas tegorocznej edycji konkursu, jury składające się z 58 specjalistów oceniło ponad 5000 zgłoszeń pochodzących z 53 krajów.

Firma LUG Light Factory otrzymała tę prestiżową nagrodę za oprawę Powerlug LED.

Powerlug LED to zewnętrzny naświetlacz LED przeznaczony do oświetlania rozmaitych obiektów architektonicznych oraz otwartych i zamkniętych przestrzeni, takich jak obiekty sportowe czy parkingi. Ergonomiczna budowa oprawy pozwala na jej łatwy montaż na poziomych i pionowych powierzchniach oraz na słupach. Dzięki łatwej procedurze montażu i niskiej wadze produktu, oprawa może być zamontowana w wygodny i bezpieczny sposób przez jedną osobę. Samoczyszcząca się obudowa pomaga utrzymać nominalne parametry świetlne przez całe życie oprawy. Oprawa Powerlug LED jest kompatybilna z systemami kontroli oświetlenia sterowanymi ze smartfonu oraz z LLOC – systemem kontroli oświetlenia, który pozwala na dopasowanie parametrów świetlnych do potrzeb użytkownika.

LUG Light Factory jest europejskim producentem profesjonalnych rozwiązań oświetleniowych z ponad 25-letnim doświadczeniem. Firma specjalizuje się w produkcji oświetlenia infrastrukturalnego oraz przemysłowych i dekoracyjnych opraw do oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego budynków użyteczności publicznej oraz obiektów przemysłowych i architektonicznych.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY