REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

IKEA rozpoczyna sprzedaż instalacji fotowoltaicznych

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 27 kwi 2017 14:19
fot. IKEA

Od 28 kwietnia br. instalacje fotowoltaiczne będą dostępne we wszystkich sklepach IKEA w Polsce.

REKLAMA

Polacy stają się świadomymi konsumentami. Coraz większą wagę przykładają do tego, jak żyją i jakich wyborów dokonują, starając się zmniejszać swój wpływ na środowisko. IKEA oferuje sprytne rozwiązania, które pomagają żyć na co dzień w sposób bardziej przyjazny dla środowiska. Wprowadzony właśnie na polski rynek program IKEA. Energia Słoneczna dla Domu to przystępne cenowo rozwiązanie, dzięki któremu każdy może posiadać własne źródło czystej i taniej energii na dachu. Oszczędnie i z korzyścią dla środowiska naturalnego.

- Od lat staramy się przybliżać naszym klientom ideę zrównoważonego życia i oszczędzania zasobów naturalnych. Dbamy o to, aby proekologiczne rozwiązania z oferty IKEA były proste w obsłudze i za sprawą niskiej ceny – dostępne dla wielu osób. Podobne wyzwanie postawiliśmy sobie w kwestii fotowoltaiki. Oferta IKEA. Energia Słoneczna dla Domu to nieskomplikowana procedura zakupu, wsparcie na każdym etapie procesu i duża konkurencyjność cenowa – komentuje Katarzyna Dulko-Gaszyna, kierownik ds. zrównoważonego rozwoju w IKEA Retail.

Program realizowany jest w ścisłej współpracy z firmą GEO Solar, partnerem IKEA w zakresie produkcji energii z odnawialnych źródeł. W jej kompetencjach leży przygotowanie indywidualnej oferty dla klienta, sprzedaż i montaż rozwiązania, wsparcie w podłączeniu do sieci energetycznej oraz monitoring i serwis gwarancyjny instalacji.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY