REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Ikea szuka talentów

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 07 wrz 2016 11:30
Ikea szuka talentów
Sklep Ikea w Bydgoszczy.

Polska Ikea szuka pracownika na stanowisko Country Communication&Interior Design Manager. Miejsce pracy to podwarszawskie Janki. Rekrutacja ma związek z planami rozwoju firmy i przewidywanym wzrostem rynku wyposażenia wnętrz - jak ocenia Ikea rynek mebli ma w Polsce potroić się do 2035 roku.

REKLAMA

Osoba aplikująca na to stanowisko musi przede wszystkim wyróżniać się nietuzinkowym spojrzeniem na segment mebli do domu. 

- To stanowisko wymaga utalentowanej osoby i eksperta od tego segmentu. Zadaniem z którym będzie kandydat musiał się zmierzyć, będzie praca nad podkreśleniem roli Ikei jako prawdziwego trendsettera w obszarze mebli domowych i przyczynienie się do dalszych wzrostów w tym segmencie w Polsce. Ta praca wiąże się z wielką odpowiedzialnością, ale też z sporą dawką zabawy - czytamy w ogłoszeniu. 

Kandydat musi odznaczać się doświadczeniem w byciu liderem zespołu i rozwoju biznesu przez ludzi, którymi potrafić będzie zarazić pasją do swoich planów. Musi doskonale rozumieć potrzeby i oczekiwania klientów - w zakresie mebli domowych, życia codziennego, projektowania wnętrz, zachowań konsumenckich, sprzedaży czy komunikacji. 

O oczekiwaniach i zadaniach jakie stawiane będą przed nowym pracownikiem w ogłoszeniu (ważne do 17 września).

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY