REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Jan Sikora gościem Studia Dobrych Rozwiązań w Gdańsku

  • Autor: archiconnect.pl
  • 24 maj 2016 16:17
Jan Sikora gościem Studia Dobrych Rozwiązań w Gdańsku
Jan Sikora, architekt

Trójmiejski architekt wnętrz, założyciel pracowni Sikora Wnętrza będzie gościem specjalnym warsztatów Studia Dobrych Rozwiązań, które odbędą się 7 czerwca w Gdańsku.

REKLAMA

Pracownia ma w swoim dorobku kilkadziesiąt zrealizowanych projektów z zakresu architektury wnętrz i wzornictwa w tym wnętrza obiektów użyteczności publicznej oraz wnętrza prywatne w Polsce oraz w Szwecji. 

Projektujemy i realizujemy wnętrza - to nasza pasja od wielu lat. Niezależnie czy jest to rewitalizacja dworca jak np. Stacja Kultura w Rumi, dom prywatny, restauracja, mieszkanie, sklep czy butik - lubimy podejmować wyzwania i działać w przestrzeni - mówi Jan Sikora. Napędza nas pozytywne i konstruktywne podejście do projektowania, doświadczenie zdobyte w Polsce oraz w Szwecji, odwaga oraz zespół projektantów i fachowców na który składa się kilkanaście osób. Otrzymanie najważniejszych nagród projektowych w Polsce - m.in. Nagrody Architektonicznej Polityki, 2. Bryły Roku czy Nagrody za Najlepsze Wnętrze Prywatne Trójmiasta 2014, pozwoliło nam aktywnie zaangażować się w przemianę przestrzeni publicznej w Polsce.

Przeczytaj więcej

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY