REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Komercyjne perełki architektoniczne - modernizować czy burzyć?

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 08 lut 2016 11:36
Komercyjne perełki architektoniczne - modernizować czy burzyć?

Czy inwestowanie w architektoniczne perełki się opłaca? Na ten temat będą dyskutowali paneliści sesji "Architektura obiektów komercyjnych" podczas 4 Design Days.

REKLAMA

"Architektura obiektów komercyjnych. Jakość to inwestycja długoterminowa. Czy inwestowanie w architektoniczne perełki się opłaca?" - to temat sesji, która odbędzie się drugiego dnia 4 Design Days.  Podczas tej rozmowy eksperci postarają się odpowiedzieć na główne pytanie - czy warto modernizować obiekty komercyjne, które nie spełniają już swoich funkcji lub które przestały być atrakcyjne wizualnie?

Temat ten jest konikiem architekta Marka Tryzybowicza, założyciela Bose International Planning and Architecture. Pracownia zajmuje się modernizacją obiektów handlowych i przywraca im nowoczesny wygląd.

W rozmowie wezmą udział także Piotr Z. Barełkowski, założyciel pracowni Studio ADS, Igor Galas, partner w PRC Architekci. Pracownia zajmowała się projektem rewitalizacji dawnej fabryki Norblina w Warszawie.

Swoje zdanie na temat wygłosi Ewa Kuryłowicz, wiceprezes zarządu Kuryłowicz & Associates, Wiesław Likus, prezes Holding Liwa, a także architekt Zbigniew Maćków, założyciel Maćków Pracownia Projektowa

W rozmowie udział zapowiedzieli również Szymon Wojciechowski, współwłaściciel i prezes zarządu APA Wojciechowski Architekci i Artur Wojtkiewicz, Venture Partner, Head of Technical Team w Griffin Real Estate.

Rozmowę poprowadzi Piotr Kraśko.

Więcej o 4 Design Days na stronie www.4dd.pl.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY