REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Kreatywny kolektyw ze Szczecina z sukcesem. Pościel niczym stóg słomy doceniona

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 22 mar 2017 11:18
Kreatywny kolektyw ze Szczecina z sukcesem. Pościel niczym stóg słomy doceniona
fot. mat. prasowe Hayka

Pościel imitująca stóg słomy, jeden z produktów szczecińskiej firmy Hayka założonej przez kreatywny kolektyw - Gosię i Marcina Dziembajów, został wyróżniona nagrodami w jednym z europejskich konkursów. Jak zapewniają projektanci, pościel cieszy się sporym powodzeniem nie tylko w Polsce.

REKLAMA

Ta designerska pościel wykonana jest z satyny bawełnianej. To materiał bardzo wytrzymały oraz miękki w dotyku. Ale oczywiście nie to sprawia, że pościel produkowana przez firmę Hayka jest nietuzinkowa. Najważniejszy jest nowatorski koncept. Oto pościel, która dzięki ekstremalnie realistycznemu nadrukowi, przypomina stóg słomy. Stóg, w którym znajdziemy… myszy, ćmy, guzik oraz igłę.

- Projekt pościeli z nadrukiem słomy powstał z tęsknoty za latem i nocami spędzonymi pod gołym niebem - wyjaśnia Gosia Dziembaj, właścicielka Hayki. - To taki prywatny stóg słomy domowego użytku. Pościel cieszy się bardzo dużym powodzeniem w całej Europie - dodaje.

Gosia i Marcin Dziembaj są założycielami szczecińskiego studia projektowego Dizeno oraz twórcami marki Hayka. - Projektowanie to dla nas sposób wyrażenia siebie. Opowiadamy o tym, co nas bawi, za czym tęsknimy, czego obawiamy. Nie projektujemy nic na siłę, tylko po to, żeby zaistnieć. Liczymy na to, że nasze projekty wywołają dawno zapomniane emocje i sprowokują do dyskusji - przekonują projektanci. Szukają inspiracji w codziennych, zwykłych sytuacjach i problemach. Ich projekty zaskakują pomysłowością i swoją formą umiejętnie wkradają się w emocje odbiorców.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY