REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Krispol zapowiada otwarcia profesjonalnych salonów

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 12 kwi 2016 16:39
Krispol zapowiada otwarcia profesjonalnych salonów
fot. Krispol

Krispol, producent bram, okien i rolet, stawia na sukcesywny rozwój sieci salonów w Polsce i profesjonalizację sprzedaży stolarki otworowej i osłon.

REKLAMA

Firma rozbudowuje sieć salonów Krispol, oferujących kompleksową ofertę produktów dla domu: bramy garażowe, okna, rolety i drzwi wejściowe. Salony Krispol są wyposażane w pełnowymiarową, zautomatyzowaną ekspozycję produktów. Ich aranżacja przebiega pod okiem architekta i specjalistów z Działu Marketingu firmy, co pozwala stworzyć komfortową i przyjazną dla klientów przestrzeń. Tylko w ostatnim czasie do sieci dołączyły kolejne punkty w różnych regionach kraju: Caro (Częstochowa), Mega (Słupsk), Rambit (Kraków), Radbud (Lublin), Artbud (Zielona Góra).

- To nasi partnerzy doradzają, sprzedają, montują i serwisują produkty Krispol u klientów detalicznych. Robimy wszystko, aby maksymalnie wspierać ich na każdym etapie współpracy z klientem. Chcemy wspólnie wyznaczać nowe standardy obsługi w naszej branży – mówi Radek Gibki, dyrektor sprzedaży krajowej w firmie Krispol. – Profesjonalne salony są naszą wizytówką na rynku. Klienci szczególnie doceniają możliwość sprawdzenia i zobaczenia na żywo, jak wyglądają i działają poszczególne produkty, w tym pełnowymiarowa brama garażowa. To zdecydowanie ułatwia rozmowy i wybór najlepszych dla siebie rozwiązań - dodaje.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY