REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Krystian Kowalski w nowej roli. Projektant - dyrektorem kreatywnym Tylko.com

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 03 kwi 2017 12:37
Krystian Kowalski w nowej roli. Projektant - dyrektorem kreatywnym Tylko.com
Krystian Kowalski, fot. PTWP

Krystian Kowalski, projektant i założyciel pracowni projektowej Krystian Kowalski Industrial Design, od stycznia 2017 r. pełni funkcję dyrektora kreatywnego Tylko.com.

REKLAMA

Krystian Kowalski jest absolwentem studiów licencjackich Wydziału Wzornictwa na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie oraz Wydziału Design Products w Royal College of Art w Londynie, który ukończył w 2010 r. Prowadzone przez niego studio projektowe Krystian Kowalski Industrial Design, specjalizuje się w projektowaniu produktu, w tym mebli. Współpracuje z wiodącymi markami, wśród których są: Comforty, Ikea, Amica, Noti, Marbet, Sony Bravia. W latach 2009-2013 współtworzył Kompott Studio.

Od stycznia 2017 roku Krystian Kowalski pełni funkcję dyrektora kreatywnego Tylko.com. Jego rolą jest rozwijanie kreatywnych strategii i nowych produktów. - Branża meblowa nie przeżyła rewolucji technologicznej. Jesteśmy jednym z pierwszych start-upów, który wszedł w tę branżę i korzystamy z technologii, aby ją zmieniać - mówił  Mikołaj Molenda, założyciel innowacyjnego Tylko.com, podczas Forum Dobrego Designu.

Tylko.com to nowe podejście do projektowania mebli skupione w aplikacji iOS i konfiguratorze online, umożliwiające dostosowanie mebli do indywidualnych potrzeb klienta. - Nie tworzymy narzędzia dla projektantów. W naszej platformie projektant spotyka się z klientem - opowiadał Molenda. Klient może wejść w kolaborację z designerem i dostosować jego produkt według swoich preferencji w sposób przewidziany przez projektanta, a następnie zamówić go online.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY