REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Krzysztof Zalewski z nami na 4 Design Days

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 19 sty 2016 15:31
Krzysztof Zalewski z nami na 4 Design Days
Krzysztof Zalewski będzie prelegentem na 4 Design Days

Dr inż. arch. Krzysztof Zalewski, architekt, naukowiec i właściciel Zalewski Architecture Group, będzie prelegentem na 4 Design Days w Katowicach.

REKLAMA

Podczas 4 Design Days, Krzysztof Zalewski weźmie udział w sesji „Do more! – biuro wizytówką firmy. Jak budować wizerunek wykorzystując design".

Zalewski realizuje nieszablonowe projekty architektoniczne, urbanistyczne, działa na polu designu i teorii architektonicznej. Wierzy, że projektowanie nie znosi nudy i stagnacji: Architektura i design powinny budzić emocje, zaskakiwać i zmieniać – przestrzeń i życie – na lepsze. Czynną pracę projektową zawsze łączy z refleksją teoretyczną.

Laureat ponad 20 konkursów i nagród architektonicznych, autor i współautor kilkudziesięciu obiektów oraz ponad 50 publikacji oraz opinii i opracowań eksperckich. Członek SARP oraz Izby Architektów RP. Juror konkursów architektonicznych.

Od ponad 15 lat przede wszystkim czynny architekt. Zanim stworzył własny zespół zdobywał doświadczenie jako projektant i kierownik pracowni w znanym śląskim biurze projektów. Tworzył projekty obiektów handlowych, usługowych, mieszkaniowych i przemysłowych.

Więcej o 4 Design Days na www.4dd.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY