REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Kto dokończy projekt Złota 44? Nie ma generalnego wykonawcy

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 22 wrz 2015 10:22
Kto dokończy projekt Złota 44? Nie ma generalnego wykonawcy
Złota 44

Inwestorzy budynku Złota 44 informują, że podjęli decyzję o zwiększeniu swojej roli w projekcie poprzez prowadzenie inwestycji w ramach systemu contract management, czyli bezpośredniego zlecania pakietów prac wykonawcom. Dotychczasowy generalny wykonawca nie pełni już swojej roli.

REKLAMA

Firmy BBI Development S.A. i Amstar informują ponadto, że spółka INSO Sistemi Per Le Infrastructure Sociali S.P.A. nie pełni już roli generalnego wykonawcy projektu. Prace na budowie kontynuowane są nieprzerwanie.

Większość głównych działań budowlanych w ramach inwestycji Złota 44 została zakończona i zaczyna się realizacja prac wykończeniowych. Za ich wykonanie odpowiadają m.in.: Mercury Ingineering Polska Sp. z o.o. (branża instalacyjna), Elektro A-Z Sp. z o.o. (instalacje elektroenergetyczne), Neo-Świat (aranżacja wnętrz).

Fundusze Amstara zapewniły 100 proc. finansowania inwestycji ze środków własnych.

Firmy BBI Development S.A. i Amstar zapewniają o ukończeniu realizacji Złotej 44 z sukcesem. Zespół BBI Development S.A. oddał do użytku wiele warszawskich inwestycji, w tym m.in. wielokrotnie nagradzany Plac Unii oraz Rezydencję Foksal. Amstar jest międzynarodowym inwestorem, który zainwestował 4,9 mld euro w różnego typu nieruchomości na całym świecie. - Zapewniamy, że klienci mogą mieć absolutną pewność, iż zgodnie z harmonogramem, czyli pod koniec 2016 roku otrzymają najwyższej klasy apartamentowy produkt w Polsce, który dzięki swej jakości staje w szeregu z najbardziej ekskluzywnymi rezydencjami na świecie - informuje Alicja Kościesza, dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu Złotej 44.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY