REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Marek Arciszewski o architekturze przestrzeni handlowych na 4 Design Days

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 04 sty 2016 14:57
Marek Arciszewski o architekturze przestrzeni handlowych na 4 Design Days
Marek Arciszewski będzie prelegentem na 4 Design Days, fot. Żelazna Studio

Marek Arciszewski, główny projektant w MAAI, będzie prelegentem na 4 Design Days.

REKLAMA

Marek Arciszewski rozpoczął swoją karierę architektoniczną w Toronto, jako Senior Designer w firmie MMC International (Toronto i Bangkok). Po powrocie do Polski w 1999 roku zarządzał warszawskim biurem HOK International (zał. 1992), którego przejęciem kierował tworząc w 2003 roku, nową firmę, Studio Quadra, w której nadzorował duże projekty architektoniczne i urbanistyczne. Pozostając nadal partnerem w Studio Quadra, Marek Arciszewski przeniósł w 2014 roku wszystkie działania związane z projektowaniem architektonicznym do nowego biura, MAAI, które specjalizuje się w projektach komercyjnych i wielofunkcyjnych.

Architekt odgrywał wiodącą rolę w projektowaniu i realizacji znaczących inwestycji w Ameryce Północnej, Azji i Europie Środkowej, m in. Fashion Island (Bangkok), Saint Vital Centre (Winnipeg), Galeria Mokotów (Warszawa), Centrum Handlowe Port Łódź, ma też na koncie mniejsze, autorskie projekty, jak Centrum Handlowe Skorosze (Warszawa).

Marek Arciszewski podczas 4 Design Days weźmie udział w dyskusji: "Centra handlowe. Mała architektura wielkich przestrzeni handlowych – tajemnica użyteczności".

4 Design Days to największe w tej części Europy wydarzenie dotyczące nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa. Podczas czterech dni – dwóch dla profesjonalistów i dwóch dla publiczności oraz kilkudziesięciu sesji dyskusyjnych ikony światowego i polskiego designu, najwięksi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy będą dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze i designie.

Więcej o 4 Design Days oraz agenda wydarzenia na www.4dd.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY