REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Marek Dunikowski o krakowskim projekcie Treimorfa na 4DD

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 20 sty 2016 16:08
Marek Dunikowski o krakowskim projekcie Treimorfa na 4DD
Architekt Marek Dunikowski będzie prelegentem na 4 Design Days

Architekt Marek Dunikowski, współzałożyciel biura architektonicznego DDJM, będzie prelegentem na 4 Design Days w Katowicach.

REKLAMA

Podczas wydarzenia 4 Design Days, w dniach 11-14 lutego w MCK Katowice, architekt Marek Dunikowski będzie prelegentem w panelu dyskusyjnym "Do more! – biuro wizytówką firmy. Jak budować wizerunek wykorzystując design".

Architekt Marek Dunikowski jest współzałożycielem krakowskiego biura DDJM. Ukończył Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej.

Wywiad z architektem: Architekci nie mogą żyć w chmurach, najważniejszy jest kompromis

Marek Dunikowski jest autorem m.in. projektu wieżowca Treimorfa przy Rondzie Mogilskim w Krakowie. Wieżowiec miał być elementem nowej wizji centrum Krakowa. Budynek powstawał długo i nie mógł doczekać się końca realizacji. Został tylko znany wszystkim szkielet i od lat 70. stoi tak do dziś, już przeszło 40 lat. - To całe moje życie zawodowe. I teraz, pod koniec kariery, przyszło mi się zmierzyć z tym projektem na nowo - mówi Marek Dunikowski.

Podczas 4 Design Days architekt opowie o projekcie Treimorfa w Krakowie, który pracownia DDJM przygotowała na zlecenie GD&K Group.

Więcej o 4 Design Days na www.4dd.pl

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY