REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Marek Tryzybowicz: Ideą wystawy jest pokazanie warsztatu architekta

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 26 sty 2016 11:36
Marek Tryzybowicz: Ideą wystawy jest pokazanie warsztatu architekta
Marek Tryzybowicz, architekt, założyciel grupy Bose International Planning & Architecture

Ideą wystawy było pokazanie warsztatu architekta, który zmierza nieuchronnie w stronę komputerów, wizualizacjom, analizom przestrzennym w formie 3D. Natomiast w dalszym ciągu jako środek elementarnej komunikacji sprawdza się rysunek - o swojej wystawie mówi Marek Tryzybowicz, architekt, założyciel grupy Bose International Planning & Architecture. Wystawę będzie można obejrzeć podczas 4 Design Days w Katowicach.

REKLAMA

- Po 25 latach pracy zawodowej pomyślałem, że warto pokazać rysunki, które z jednej strony są mi bliskie, bo wiążą się z określonymi sytuacjami i miejscami, a jednocześnie są głosem w dyskusji o roli warsztatu dzisiejszego architekta – mówi o swojej wystawie Marek Tryzybowicz, architekt, założyciel grupy Bose International Planning & Architecture

Ważnym powodem, dla którego Marek Tryzybowicz zdecydował się na wystawienie swoich prac było pokazanie wkładu architekta w skomplikowany proces, jakim jest szeroko rozumiana realizacja inwestycji. -  Robimy duże projekty, zajmujemy się koncepcjami, dokumentacją. Dlatego wydawało mi się ciekawe, pokazanie naszego wkładu w tych wczesnych fazach projektu - mówi architekt.

Wystawę będzie można obejrzeć podczas 4 Design Days w Katowicach.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY