REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Mariusz Ścisło ponownie wybrany prezesem SARP

  • Autor: SARP
  • 14 gru 2015 10:41
fot. Mariusz Ścisło

Walne Zgromadzenie SARP ponownie wybrało Mariusza Ścisło na stanowisko prezesa SARP. Mariusz Ścisło pełnił funkcję prezesa SARP w latach 2012-2015, dlatego będzie to jego druga kadencja.

REKLAMA

Mariusz Ścisło był jedynym zgłoszonym kandydatem na to stanowisko, a wybór delegatów był jednogłośny. Obrady odbyły się w siedzibie SARP w Warszawie.

Mariusz Ścisło od 2012 roku prezes SARP, współzałożyciel pracowni FS&P Arcus, która dotychczas realizowała projekty m.in. w Polsce, Rosji i Arabii Saudyjskiej. Architekt i główny projektant takich warszawskich budynków jak biurowce Concept Tower (2012) i Karolkowa Business Park (2012), ratusz Dzielnicy Targówek (1998) czy centrum handlowe Promenada (III etap, 2005). Jest współautorem rozbudowy gmachu Wytwórni Papierów Wartościowych (2009) i Urzędu Patentowego (2000), a także wielu osiedli mieszkaniowych i opracowań studialno-urbanistycznych. Członek Głównej Komisji Urbanistyczno-Architektonicznej przy Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju oraz zespołu ds. opracowania projektu krajowego planu mającego na celu zwiększenie liczby budynków o niskim zużyciu energii.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY