REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Marta Sękulska-Wrońska na 4 Design Days

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 13 sty 2016 12:21
Marta Sękulska-Wrońska na 4 Design Days
Marta Sękulska-Wrońska będzie prelegentką na 4 Design Days

Marta Sękulska-Wrońska, architekt i współwłaściciel pracowni architektonicznej WXCA, będzie prelegentką na 4 Design Days w Katowicach.

REKLAMA

Marta Sękulska-Wrońska podczas 4 Design Days weźmie udział zarówno w dyskusji: The sky is the limit… – miasta przyszłości – wyzwania, wizje, perspektywy, jak i zaprezentuje projekt Europejskiego Centrum Edukacji Geologicznej w Chęcinach w ramach cyklu prezentacji short stories.

Marta Sękulska-Wrońska doświadczenie zdobywała od 2006 r. projektując w warszawskich pracowniach. W 2008 r. rozpoczęła własną działalność. Do zespołu WXCA dołączyła w 2010 r. Wraz ze Szczepanem Wrońskim kieruje 25-osobową pracownią specjalizującą się w projektowaniu obiektów o specjalnym przeznaczeniu tj. obiektów kultury, ośrodków opieki zdrowotnej, strzelnic, jak również obiektów biurowych i mieszkaniowych. Wraz z zespołem jest laureatką wielu konkursów i wyróżnień w kraju i za granicą. W pracowni odpowiedzialna za kontakt z inwestorami i współpracę międzynarodową. Jest członkiem kolegium sędziów konkursowych SARP.

4 Design Days to największe w tej części Europy wydarzenie dotyczące nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa. Podczas czterech dni – dwóch dla profesjonalistów i dwóch dla publiczności oraz kilkudziesięciu sesji dyskusyjnych ikony światowego i polskiego designu, najwięksi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy będą dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze i designie.

Więcej o 4 Design Days oraz agenda wydarzenia na www.4dd.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY