REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Materiał w Architekturze – zapraszamy na wykład podczas Studia Dobrych Rozwiązań

  • Autor: Studio Dobrych Rozwiązań
  • 02 cze 2017 09:08
Materiał w Architekturze – zapraszamy na wykład podczas Studia Dobrych Rozwiązań

Bartłomiej Kisielewski, architekt i partner w Horizone Studio, będzie gościem specjalnym Studia Dobrych Rozwiązań w Krakowie/Wieliczce. 6 czerwca wygłosi wykład pt. „Materiał w Architekturze".

REKLAMA

Bartłomiej Kisielewski to architekt z 20-letnim doświadczeniem zawodowym. Jest członkiem zarządu PLGBC Polish Green Building Council. W latach 1996-1997 i 2002-2009 pracował w Berlinie. Współautor m.in. Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie.

Od 2009 roku współprowadzi biuro architektoniczne Horizone Studio, które specjalizuje się w projektowaniu zaawansowanych technologicznie budynków biurowych, użyteczności publicznej i mieszkaniowych. Zrealizowany przez Horizone Studio biurowiec Ericpol w Łodzi otrzymał Nagrodę Roku SARP za najlepszy budynek biurowy zrealizowany w Polsce w 2015 r. Projektowany zaś obecnie zespół budynków Urzędu Marszałkowskiego w Krakowie jest pierwszym obiektem publicznym w Polsce poddanym certyfikacji ekologicznej (BREEAM Excellent).

Pracownia Horizone jest ekspertem od zielonego budownictwa. To kreatywne i dynamiczne biuro architektoniczne mające swą główną siedzibę w Krakowie, specjalizujące się w projektowaniu budynków biurowych, użyteczności publicznej oraz mieszkaniowych.

Studio Dobrych Rozwiązań, w ramach którego odbędzie się wykład Bartłomieja Kisielewskiego „Materiał w Architekturze", to cykl spotkań adresowanych do architektów i projektantów wnętrz zainteresowanych podniesieniem swoich kwalifikacji. Zapraszamy na nie zarówno cenionych i utalentowanych architektów jak i ekspertów od technologii.

Udział w spotkaniu, które odbędzie się 6 czerwca w Wieliczce dla projektantów i architektów jest bezpłatny po rejestracji na tej stronie. Tam też szczegóły spotkania.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY