REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Medusa Group otwiera nowe biura. Pierwsze - w Warszawie

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 09 maj 2016 12:29
Medusa Group otwiera nowe biura. Pierwsze - w Warszawie
Cosmopolitan, fot. materiały prasowe

Warszawskie biuro Medusa Group znajdzie się w wyjątkowym budynku Cosmopolitan Twarda 4, należącym do Tacit Investment.

REKLAMA

Medusa Group to interdyscyplinarne studio projektowe, zaangażowane w projekty związane z architekturą, planowaniem przestrzennym, grafiką i wzornictwem przemysłowym. W portfolio zaprojektowanych i zrealizowanych obiektów znajdują się parki biurowe, osiedla i budynki mieszkalne, koncepcje i projekty zagospodarowania przestrzennego, handlu i rekreacji, domy jednorodzinne, wnętrza oraz instalacje przestrzenne.

- Długo szukaliśmy odpowiedniego miejsca na nasze biuro w Warszawie – istotnym kryterium wyboru była nie tylko lokalizacja w centrum miasta, ale także prestiż i architektura najwyższej próby. Budynek Cosmopolitan Twarda 4 posiada wszystkie te cechy, dlatego nasz wybór padł właśnie na ten wyjątkowy budynek – powiedział Przemo Łukasik, jeden ze współwłaścicieli pracowni Medusa.

Medusa Group, którego biuro będzie się mieściło na pierwszym piętrze budynku Cosmopolitan, zamierza wprowadzić się do swojego nowego biura jeszcze w maju br.

Medusa Group współpracuje z renomowanymi biurami inżynierskimi oraz bierze aktywny udział w procesie realizacji inwestycji. Od 1997 r. pracownia wygrała ponad 18 konkursów, otrzymała aż 31 nagród i trzy razy była nominowana do nagrody Miesa van der Rohe.

Obecnie Medusa Group jest rozpoznawana dzięki swemu bezpretensjonalnemu podejściu do architektury i projektowania. Studio nieustannie poszukuje nowych rozwiązań elastycznie wpisanych w realia. Główna siedziba firmy mieści się w Bytomiu, gdzie pracuje ponad siedemdziesiąt osób. W 2016 roku, oprócz warszawskiego oddziału, zostanie otwarte także biuro w Londynie.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY