REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Mobilne centrum Grohe zaprasza architektów do Krakowa

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 11 maj 2016 15:10
Mobilne centrum Grohe zaprasza architektów do Krakowa
fot. Grohe

Multisalon Hoff w Krakowie odwiedzi niezwykła maszyna – europejskie, mobilne centrum marki Grohe. Ponad 16-metrowa ciężarówka tej marki po raz pierwszy przyjedzie do stolicy Małopolski.

REKLAMA

16,5 metra długości, 4 metry wysokości, 5000 kg wagi – ciężarówka Grohe to imponujący przykład najnowszej mobilnej technologii. Najciekawsze rzeczy dla entuzjastów designu i wyposażenia wnętrz kryją się jednak w środku: na prawie 70 mkw. znajdziemy wszystko, co produkuje Grohe – niemiecka firma, której tradycja sięga 1911 roku.

Przyjazd ciężarówki Grohe do multisalonu Hoff w Krakowie to okazja dla architektów oraz instalatorów, by poznać całą ofertę firmy, zarówno jeśli chodzi o łazienkę, jak i kuchnię. Znajdziemy tu wszystko, począwszy od armatury, a skończywszy na systemach podtynkowych. Można będzie zobaczyć najnowszy design i poznać rozwiązania technologiczne, które sprawiają, że Grohe jest europejskim liderem systemów sanitarnych. Architekci oraz instalatorzy zostaną zapoznani z nowościami oraz przeszkoleni przez fachowców, co zakończy się otrzymaniem oficjalnego certyfikatu marki Grohe. Ciężarówka posiada podłączenie do wody, dzięki czemu będzie można osobiście sprawdzić, jak funkcjonują produkty Grohe.

Multisalon Hoff zaprasza 19 maja, wstęp wolny dla wszystkich zainteresowanych. W tym dniu odbędą się prezentacje wykonawców i instalatorów dla architektów.

Multisalon Hoff w Krakowie, który należy do Grupy Heban (rok założenia 1990), to miejsce inspiracji i najnowszych trendów. Można tu kupić starannie wybrane elementy wyposażenia wnętrza - od płytek gresowych i ceramiki, przez szeroką paletę farb, drzwi, po detale i gadżety. Multisalon zapewnia również pomoc fachowców z dziedziny wyposażenia wnętrz oraz bezpłatnie przygotowuje wizualizacje 3D łazienek.

Multisalon Hoff mieści się przy ul. Kosocickiej 7 w Krakowie (blisko południowej obwodnicy, przy wylocie na Wieliczkę).

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY