REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Najnowsze trendy i technologie. Inspiracje od Roca na 4 Design Days

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 13 lut 2017 15:53
Najnowsze trendy i technologie. Inspiracje od Roca na 4 Design Days
Joanna Dec Galuk, dyrektor marketingu firmy Roca Polska fot. Roca

Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że możemy wziąć udział w kolejnej edycji 4 Design Days. Ubiegłoroczny debiut okazał się ogromnym sukcesem – przyciągnął architektów, projektantów oraz przedstawicieli biznesu i entuzjastów designu na najwyższym poziomie - mówi Joanna Dec Galuk, dyrektor marketingu firmy Roca Polska, zapraszając do udziału w 4 Design Days.

REKLAMA

Roca od lat angażuje się w promocję dobrego designu i projektowania wnętrz. - Bieżący rok jest dla naszej marki wyjątkowy. To rok setnej rocznicy powstania, a więc także obecności w życiu kilku pokoleń użytkowników. W tym czasie Roca towarzyszyła milionom rodzin umożliwiając im dostęp do lepszych warunków życia, przyczyniła się również do ewolucji podejścia do łazienki i zmiany jej postrzegania - podkreśla Joanna Dec Galuk.

Marka wprowadziła na rynek rozwiązań łazienkowych innowacyjne produkty, które obecnie definiują przestrzenie łazienkowe na całym świecie. - Przykładem tego może być technologia Rimless dostępna w miskach WC czy nowa formuła ceramiki Fineceramic ® - zauważa.

- W 2017 roku włączymy do naszej oferty wiele nowości, które będzie można zobaczyć już na targach 4 Design Days. Zwiedzający będą mogli zapoznać się z najnowszymi trendami oraz rozwijającymi się kategoriami produktów, takimi jak toalety wellness, które zyskują coraz większe uznanie wśród konsumentów. Roca pokaże model In-Wash Inspira®, a marka Laufen model Riva.Te dwie toalety myjące to rozwiązania nowej generacji stanowiące połączenie najwyższego luksusu z idealną higieną. Oba modele wyznaczają nowe standardy w przestrzeni łazienkowej - podkreśla. W trakcie targów pokażemy również wiele innych produktów łączących w sobie zarówno unikatowy design, jak i najnowsze technologie. Będą to m.in.: kolekcja Inspira, rozwiązania z technologią Rimless – miski WC Debba, Nexo, Meridian, Gap, baterie Atlas i Lanta, Monodin N, wanny, w tym model Easy z hydromasażem, a także meble łazienkowe Debba - zdradza.

- Podobnie, jak w ubiegłym roku, przygotowujemy dla naszych gości wiele dodatkowych atrakcji. Ostatniego dnia targów, na stoisku Roca odbędą się warsztaty ceramiczne, podczas których najmłodsi zwiedzający będą malować ceramikę tworząc unikalne, indywidualne projekty umywalek -  opowiada Joanna Dec Galuk.

Przed wejściem do hali targowej obejrzeć będzie można jeden z najszybszych w Polsce, ultranowoczesny Katamaran 77racing Roca, klasy Flying Phantom. Roca Polska od lat wspiera rozwój utalentowanych żeglarzy. - Ta inicjatywa jest elementem filozofii marki - rozwijającej świadomość niskich zasobów wody na świecie, promującej ekologiczny styl życia oraz rozsądne użytkowanie wody. Możliwość zobaczenia z bliska tej nowoczesnej jednostki będzie na pewno atrakcją nie tylko dla miłośników żeglarstwa - dodaje.

- Cieszymy się bardzo, że po raz kolejny będziemy mieli okazję aby spotkać się w Katowicach z pasjonatami designu. Jesteśmy przekonani, że na naszym stoisku znajdą oni wiele inspiracji i spędzą miło czas - mówi zapraszając do udziału dyrektor marketingu firmy Roca Polska.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY