REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Nowy rozdział z nowym inwestorem. Zmiany w AlmiDecor

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 30 sie 2017 13:13
fot. pixabay.com

AlmiDecor, marka z branży wyposażenia wnętrz, właśnie ogłosiła nawiązanie partnerstwa z polskim dystrybutorem tkanin meblowych i dekoracyjnych - Fargotex Group. Współpraca ma na celu wsparcie marki w realizacji planu rozwoju nowoczesnej platformy sprzedażowej, poinformował prezes spółki AlmiDecor, Aleksander Mrozek.

REKLAMA

AlmiDecor prowadzi swoją działalność od 1991 roku. Do 2013 roku, główną siecią dystrybucji marki były sklepy stacjonarne zlokalizowane w największych centrach handlowych w Polsce. Dziś firma stawia na rozwój w branży e-commerce kontynuując swoją działalność jako nowoczesny sklep internetowy. Zmiana modelu biznesowego wiązała się także z rozpoczęciem współpracy z nowym inwestorem – Fargotex Group.

- Nawiązanie relacji inwestorskich z podmiotem z tej samej branży to świadomy i zdecydowany krok w stronę rozwoju naszej firmy. AlmiDecor i Fargotex Group łączą te same wartości – wysoka jakość oferowanych produktów, chęć nieustannego rozwoju oraz dbałość o obsługę klienta – wyjaśnia Aleksander Mrozek, prezes spółki AlmiDecor.com. Współpraca obu firm ma na celu przede wszystkim rozwój nowej platformy sprzedażowej AlmiDecor.com oraz poszerzanie oferty sklepu o nowe marki i kategorie produktowe.

Fargotex Group to dostawca tkanin meblowych i dekoracyjnych (zarówno w Polsce, jak i w Europie). Swoim zasięgiem obejmuje obecnie 27 krajów Europy.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY