REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

O biophilic design wie wszystko. Marta Siczek na 4 Design Days

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 07 lut 2017 16:28
O biophilic design wie wszystko. Marta Siczek na 4 Design Days
Marta Siczek fot. materiały własne architekt

Czym jest biophilic design? W jaki sposób pomaga poprawić dobre samopoczucie (well-being) i efektywność w pracy? O tym, dowiemy się podczas kreatywnych warsztatów, które poprowadzi  Marta Siczek, Concept Designer, Interface podczas 4 Design Days.

REKLAMA

Marta Siczek urodziła się w Warszawie. Jej mamą jest malarka, z pochodzenia tuwinka (azjatycka część Federacji Rosyjskiej). Sztuka od małego była jej bliska. Po ukończeniu Akademii Sztuk Pieknych w Warszawie wydziału Architektury Wnętrz, postanowiła wyjechać do Holandii, aby zgłebić wiedzę oraz zdobyć międzynarodowe doświadczenie w projektowaniu. Marta pracowała jako architekt wnętrz w pracowni w Amsterdamie, biorąc udział m.in. przy projekcie Greenpeace HQ w Amsterdamie oraz VOPAK HQ w Roterdamie.

Kolejnym krokiem w Marty karierze był Interface – jedna z najbardziej zrównoważonych rozwojowo korporacji na świecie. Pracuje jako Concept Designer, a w 2015 roku została Sustainability Ambassador. Przekazuje z pasją nabytą wiedzę prowadząc warsztaty o biophilic Design, jako część projektu Interface Biophilic Design LAB.

Marta Siczek poprowadzi kolejne warsztaty o biophilic design już niebawem w Katowicach podczas 4 Design Days. W jaki sposób biophilic design pomaga poprawić dobre samopoczucie (well-being) i efektywność w pracy? Tego dowiemy się podczas kreatywnych warsztatów już 17 lutego br.

Podczas 4 Design Days, w dniach 16-19 lutego 2017 roku, ikony światowego i polskiego designu, czołowi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy, inwestorzy i samorządowcy spotkają się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, by dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze, na rynku nieruchomości, wyposażenia wnętrz oraz wzornictwie. Konferencji towarzyszyć będzie szereg wydarzeń, w tym gale z wręczeniem nagród, spotkania z ciekawymi postaciami, prezentacje i dni otwarte dla mieszkańców regionu z targami oraz akademią designu dla dzieci.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY