REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Oskar Grąbczewski - to on zaprojektował Muzeum Ognia w Żorach. Przyjdź na wykład w Katowicach!

  • Autor: Studio Dobrych Rozwiązań
  • 13 kwi 2017 11:04
Oskar Grąbczewski -  to on zaprojektował Muzeum Ognia w Żorach. Przyjdź na wykład w Katowicach!

Autor wyjątkowego projektu Muzeum Ognia w Żorach będzie gościem Studia Dobrych Rozwiązań w Katowicach. Już 20 kwietnia zapraszamy na wykład w Międzynarodowym Centrum Kongresowym!

REKLAMA

Muzeum Róży w Pekinie, Len Lye Centre w Nowej Zelandii czy muzeum sztuki The Broad w Los Angeles – takie obiekty znalazły się między innymi na liście stworzonej przez ekspertów jednego z architektonicznych serwisów. Wśród 13 wyróżnionych obiektów muzealnych jest również jeden z Polski – Muzeum Ognia zlokalizowane w Żorach, które powstało według projektu OVO Grąbczewscy Architekci. Muzeum Ognia zyskało uznanie autorów serwisu contemporist.com głównie ze względu na bryłę nawiązującą do ognistych płomieni oddających tragiczną historię miasta oraz jego kilkukrotne odradzanie się po ogromnych pożarach na przestrzeni wieków.

Oskar Grąbczewski, jeden z autorów tego wyjątkowego projektu (oraz wielu innych nagradzanych budynków i wnętrz) opowie o swojej pracy w trakcie najbliższego spotkania Studia Dobrych Rozwiązań w Katowicach - zapraszamy już 20 kwietnia!

Już teraz zarejestruj się na spotkanie - udział w nim jest bezpłatny.

Podczas katowickiej edycji Studia Dobrych Rozwiązań opowiemy o:
- nowościach i trendach, które rządzą projektowaniem wnętrz,
- produktach przydatnych w aranżacji wnętrz,
- rozwiązaniach użytecznych w pracy projektowej.

Uzupełnieniem eksperckich wykładów o trendach we wnętrzach, home stagingu i promocji marki architekta w social media będzie fachowa prezentacja innowacyjnych produktów z zakresu wyposażenia i aranżacji wnętrz przygotowana przez Partnerów Studia Dobrych Rozwiązań firmy i marki Aurora, CAD Projekt K&A, Colorimo, Dekoria, Deante, Elements, Pergo oraz Ruke.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY