REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Pasmo sukcesów pracowni Mood Works

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 06 lut 2018 12:37
Pasmo sukcesów pracowni Mood Works
fot. mat. pras.
Pasmo sukcesów pracowni Mood Works
Pasmo sukcesów pracowni Mood Works
Pasmo sukcesów pracowni Mood Works
Pasmo sukcesów pracowni Mood Works
Pasmo sukcesów pracowni Mood Works
Pasmo sukcesów pracowni Mood Works
Pasmo sukcesów pracowni Mood Works

Prowadzone przez architektki Karinę Snuszkę i Dorotę Kuć studio Mood Works od lat zdobywa nagrody w uznanych konkursach projektowych. Ubiegły rok był pod tym względem szczególnie udany. Warszawski duet zdobył aż trzy nagrody, w tym dwie z nich to sukcesy w prestiżowych konkursach międzynarodowych.

REKLAMA

Za sukcesem studia Mood Works stoi jasno zdefiniowany styl, w którym projektują architektki Karina Snuszka i Dorota Kuć. Estetyka warszawskiej pracowni zasadza się nie tylko na eklektycznym połączeniu wysokiej klasy materiałów i wyposażenia. Wyróżnia ją przede wszystkim autorska paleta kolorystyczna oraz rzadka umiejętność wplatania oryginalnej sztuki w tkankę każdego projektu. Na szczególną wrażliwość estetyczną projektantek wpływ miały studia odbyte na włoskich uczelniach. W realizacjach studia często pojawiają się unikalne kolekcjonerskie meble i akcesoria, czy też przedmioty vintage wyszukane we włoskich i francuskich galeriach designu. Pracownia z dużym szacunkiem odnosi się do kontekstu budynku, zwłaszcza historycznego oraz stylu życia inwestora lub specyfiki branży, dla której projektuje biura. Wszystkie te elementy połączone w wysublimowaną estetycznie i funkcjonalną całość, tworzą rozpoznawalny na pierwszy rzut oka styl Mood Works.

Nagrody, które zdobyła pracownia w 2017 roku: 

- International Property Awards nagroda „Best Office Interior Europe” za projekt warszawskiego biura Linklaters. Ta realizacja znalazła się równocześnie w światowym finale konkursu wśród pięciu najwyżej ocenionych projektów. International Property Awards – „architektoniczne Oskary” to prestiżowy konkurs o światowym zasięgu, w którym nagrody przyznawane są już nieprzerwanie od 22 lat, a szacownemu gronu jurorów przewodniczą przedstawiciele brytyjskiej arystokracji: Hrabia Liverpoolu, Lord Caithness i Lord Best.

- CBRE Office Superstar „Best Office Interior Central & Eastern Europe” dla projektu biur Linklaters. CBRE to największa na świecie firma doradcza i inwestycyjna działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych. Pod jej patronatem odbywa się międzynarodowy konkurs, w którym oceniane są realizacje projektów dla klientów komercyjnych, w tym również biura. W roku 2017 projekt biura Linklaters nie miał konkurencji w Europie, zdobył pierwsze miejsce.

- Nagroda A' Design Award 2017 dla projektu „Azyl”. A' Design Award to również konkurs międzynarodowy. W jego jury zasiada zespół ekspertów z szeroko rozumianego środowiska architektów, projektantów wnętrz i wzornictwa przemysłowego.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY