REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Polska pracownia Tremend nagrodzona w Londynie

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 28 paź 2016 13:10
Polska pracownia Tremend nagrodzona w Londynie
Pracownia Tremend, fot. materiały prasowe

Pracownia Architektoniczna Tremend otrzymała dwie prestiżowe, najwyższe nagrody European Property Awards 2016 w kategorii Hotel Interior (wnętrza hotelu) za projekt hotelu Ibis Styles Budapest City oraz hotelu Novotel we Wrocławiu.

REKLAMA

Nagroda EPA w kategorii Interior Design jest uznanym na całym świecie synonimem najwyższego standardu i jakości usług projektowania wnętrz. Laureaci nagród to autorzy projektów innowacyjnych, wyjątkowych i ambitnych, które wyróżniają się wyjątkową formą, niebanalnymi rozwiązaniami a jednocześnie funkcjonalnością.

- Jesteśmy dumni bo znajdujemy się w bardzo wąskim i ekskluzywnym gronie firm z Polski, które zostały uhonorowane w tym konkursie. Traktujemy to jako wyraz uznania dla polskiej myśli desginerskiej i motywację do dalszych prac – mówi Magdalena Federowicz- Boule, prezes zarządu i założycielka Tremend.

Nagrody European Property Awards będące częścią International Property Awards przyznawane są od 1995 roku, obecnie wedle podziału geograficznego na projekty ze wszystkich kontynentów wedle podziału na Afrykę, Amerykę Centralną i Południową, Azję I Pacyfik, Bliski Wschód, Karaiby, oraz USA.  W procesie wyboru zwycięskich projektów uczestniczy ponad 70 niezależnych sędziów z całego świata pod przewodnictewm członków  brytyjskiej Izby Lordów.

Uhonorowane EPA wnętrza hotelu Ibis Styles Budapest City zaprojektowane przez Magdalenę Federowicz- Boule oraz Agnieszkę Kowalską- Maksym wraz z zespołem inspirowane były samym miastem i jego rozbudowaną infrastrukuturą rowerową.

Hotel Novotel Wrocław Centrum, zaprojektowany przez Magdalene Federowicz-Boule oraz Piotra Kalinowskiego wraz z zespołem, zostal nagrodzony za renowację części ogólnodostępnych ważnego dla miasta Wrocławia dawnego hotelu Orbis. Celem projektu było stworzenie przyjaznej, łączącej wiele funkcji przestrzeni do odpoczynku pracy i zabawy zgodnej z nową wizją marki Novotel.

Pracownia architektoniczna Tremend została założona przez Magdalenę Federowicz- Boule i Jarosława Gwóźdź. Filozofią firmy jest łączenie usług projektowych przy jednoczesnym szerokim wsparciu w zakresie prowadzenia i nadzorowania procesu inwestycyjnego.

Zespoły projektowe:

Ibis Styles Budapest City

Kierownik projektu: Agnieszka Kowalska-Maksym

Zespół projektowy: Przemysław Maksym, Sylwester Petryka, Olga Stępień

Novotel Wrocław Centrum:

Kierownik projektu: Piotr Kalinowski

Zespół projektowy: Klaudyna Czechowska, Aleksandra Kilińska, Katarzyna Majer, Anna Sobiech

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY