REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Poszerzanie zawodowych horyzontów dla architektów

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 19 lut 2016 16:08
Poszerzanie zawodowych horyzontów dla architektów
fot. Hafele

Pod koniec lutego odbędzie się kolejny wieczór z cyklu Perspektywa. Tym razem do spotkania architektów i designerów dojdzie w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej „Manggha” w Krakowie. Wstęp wolny, zapisy trwają.

REKLAMA

Po zimowej przerwie powraca unikalny cykl wieczorów branży architektonicznej i projektowej. Tym razem Perspektywa zagości w murach krakowskiego Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej „Manggha”. Obiekt łączący wpływy polskie i japońskie doskonale oddaje klimat spotkań, na których prezentowane są różne punkty widzenia i projektowe tajniki najbardziej unikalnych budynków.

- Chodzi przede wszystkim o inspirację i poszerzanie zawodowych horyzontów. Sprzyjają temu wyjątkowe wnętrza, w których gromadzą się słuchacze, ale przede wszystkim to zasługa naszych gości – mówi Magdalena Dymek, marketing manager w firmie Häfele, pomysłodawcy wieczorów Perspektywa.

Wzorem minionych spotkań w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu, w Krakowie wystąpią Jacek Rozenek, coach i trener biznesu, który opowie m.in. o relacjach architektów z klientami., Dorota Szlachcic, laureatka Honorowej Nagrody SARP Wrocław 2015, odpowiedzialna m.in. za projekty wrocławskiego Afrykarium, Oceanario de Namibe w Afryce oraz unikalnego schroniska górskiego w Nepalu i Rafał Osiński, architekt i ekspert ds. technologii budowlanych, który poruszy temat najnowszych rozwiązań wykorzystywanych przy inwestycjach hotelowych.

Spotkanie odbędzie się 26 lutego o godz. 18:00. Wstęp jest wolny, a decyduje kolejność zgłoszeń. Patronem wydarzenia jest m.in. Stowarzyszenie Architektów Polskich.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY