REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Przyjazny i intuicyjny - nowy Leroy Merlin we Wrocławiu

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 28 kwi 2016 15:10
Przyjazny i intuicyjny - nowy Leroy Merlin we Wrocławiu
Nowy sklep Leroy Merlin we Wrocławiu, fot. Leroy Merlin / materiały prasowe
Przyjazny i intuicyjny - nowy Leroy Merlin we Wrocławiu
Przyjazny i intuicyjny - nowy Leroy Merlin we Wrocławiu
Przyjazny i intuicyjny - nowy Leroy Merlin we Wrocławiu

Wizualizacje 3D, strefy aranżacyjne i przestrzeń dla majsterkowiczów - taki będzie drugi sklep Leroy Merlin zlokalizowany przy ul. Granicznej we Wrocławiu.

REKLAMA

Sklep Leroy Merlin przy ul. Granicznej to drugi obiekt tej marki we Wrocławiu. Powstał w Futura Park przy ul. Granicznej 4. Sklep ma powierzchnię 10 tys. mkw. a do dyspozycji klientów przygotowano ponad 600 miejsc parkingowych. Można w nim znaleźć produkty do budowy, remontu i aranżacji domów oraz ogrodów.

Strefy autorskiej fantazji

W wyborze materiałów, a także dopracowaniu pomysłów pomoże kilka nowatorskich rozwiązań:

Strefa inspiracji – czyli showroom materiałów wykończeniowych i wzorcownia w jednym. Ułatwia dopasowanie odpowiednich kolorów i rodzajów tkanin.

 Strefa „Zróbmy to razem” – to raj dla majsterkowiczów, którzy sami chcą tworzyć rozwiązania dla własnego domu. Strefa jest silnie związana z ideą całej sieci Leroy Merlin, która wspiera działania mieszkańców w zakresie DIY (Do It Yourself – ang. zrób to sam).

Wizualizacje 3D – klienci wspólnie z doświadczonymi projektantami Leroy Merlin mogą przygotować projekt aranżacji łazienki i kuchni. Jeżeli zdecydują się na zakup materiałów wykończeniowych w sklepie, projekt otrzymają gratis.

Przyjazne ułatwienia

Nowy sklep został zaprojektowany tak, aby zakupy w nim były niemal intuicyjne. Asortyment rozplanowany jest zgodnie z zastosowaniem i wyborem produktów przez klientów. Ofertę handlową uzupełniają strefy inspiracji, projektowania, warsztatów, znajduje się tu także strefa dla dzieci: plac zabaw i ławeczki.

Klienci będą mieli również możliwość skorzystania z kiosków multimedialnych, które pomogą im w znalezieniu poszukiwanego produktu, a jeśli nie będzie on akurat dostępny, to umożliwią w prosty sposób zamówienie go do sklepu. Specjalne stanowiska z monitorami dotykowymi umożliwią porównanie ofert baterii łazienkowych, rolet, grilli czy desek tarasowych.

Przeczytaj więcej: O inwestycji Leroy Merlin we Wrocławiu

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY