REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Raumplus z nową strategią. Mocniej stawia na projekty komercyjne

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 13 wrz 2017 10:17
Raumplus z nową strategią. Mocniej stawia na projekty komercyjne
fot. mat. prasowe

Raumplus Polska wprowadza nową strategię działania spółki. Głównym jej założeniem jest rozwój w obszarze obsługi klientów projektowych.

REKLAMA

Raumplus już od dłuższego czasu dostarcza rozwiązania dedykowane deweloperom mieszkań, biur i hoteli. Wprowadzona w tym roku nowa strategia działalności firmy zakłada powiększenie udziału w rynku kontraktowym. 

- W segmencie indywidualnym zbudowaliśmy już silną pozycję na polskim rynku. Teraz chcemy bardziej rozwinąć obsługę projektów komercyjnych. Przekonują nas do tego duże zlecenia płynące od deweloperów z Dalekiego Wschodu. Mamy na koncie prestiżowe realizacje w Korei, Indiach i Wietnamie. Oczywiście interesuje nas również rynek polski. Z ciekawych realizacji możemy wymienić prestiżowy apartamentowiec Cosmopolitan w Warszawie, a także planowane inwestycje mieszkaniowe Polanki Park i Solna Apartamenty w Kołobrzegu. Zrealizuje je firma deweloperska Strojny, a ich obsługę zapewni nasz lokalny przedstawiciel firma Bokato - mówi Agnieszka Tymińska, prezes zarządu Raumplus Polska.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY