REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Robert Konieczny o wyzwaniach młodego architekta na 4DD

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 18 sty 2016 13:12
Robert Konieczny o wyzwaniach młodego architekta na 4DD
Robert Konieczny będzie prelegentem na 4 Design Days, fot. Marcin Gola

Robert Konieczny, architekt i właściciel biura KWK Promes, będzie prelegentem na 4 Design Days w Katowicach.

REKLAMA

Robert Konieczny jest architektem, absolwentem Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach. W 1996 roku uzyskał certyfikat New Jersey Institute of Technology. Szef biura KWK Promes powstałego w 1999 roku.  W 2012 roku został niezależnym ekspertem Fundacji Miesa van der Rohe. Konieczny był ośmiokrotnie nominowany do Europejskiej Nagrody Fundacji Miesa van der Rohe (dla Domu Aatrialnego, Domu OUTrialnego i Domu Otwartego, Domu z Ziemi Śląskiej, Domu Bezpiecznego, Domu Autorodzinnego oraz Living-Garden House w Katowicach i Living-Garden House w Izbicy).

Podczas 4 Design Days Robert Konieczny jako prelegent weźmie udział m.in. w dyskusji "Wyzwania młodego architekta" i "Designersko, ale praktycznie – jak mieszkać modnie i wygodnie".

4 Design Days to największe w tej części Europy wydarzenie dotyczące nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa. Podczas czterech dni – dwóch dla profesjonalistów i dwóch dla publiczności oraz kilkudziesięciu sesji dyskusyjnych ikony światowego i polskiego designu, najwięksi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy będą dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze i designie.

Więcej o 4 Design Days oraz agenda wydarzenia na www.4dd.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY