REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Studio Dobrych Rozwiązań zaprasza do Poznania

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 19 kwi 2016 16:05
Studio Dobrych Rozwiązań zaprasza do Poznania

W Poznaniu podczas Targów Instalacje odbędzie się drugie spotkanie w ramach imprezy Studio Dobrych Rozwiązań. Dla architektów i projektantów to okazja do zapoznania się z nowościami rynku.

REKLAMA

Trendy w projektowaniu łazienek i kuchni, nowości produktowe, fachowe porady – to czeka na Was podczas Studia Dobrych Rozwiązań. Pierwsze tegoroczne spotkanie odbędzie się 25 kwietnia w Poznaniu.

Poznańska edycja Studia Dobrych Rozwiązań to okazja, by poznać najciekawsze nowości i trendy do łazienek i kuchni. Specjaliści, dziennikarze z wieloletnim doświadczeniem, przygotowali prezentację tego, co będzie najmodniejsze w najbliższych latach.

Spotkanie i prezentację o nowościach i trendach w urządzaniu wnętrz poprowadzą Anna Romanowicz (redaktor prowadząca magazynu "Łazienka") i Małgorzata Nietupska (redaktor prowadząca magazynu „Świat Łazienek i Kuchni”). Uzupełnieniem wykładu będzie fachowa prezentacja wyposażenia łazienek i kuchni prowadzona przez Partnerów Studia Dobrych Rozwiązań – Partnera Głównego, markę Ceramika Paradyż oraz firmy CAD Projekt K&A, Deante, Kaldewei, Mochnik, Sto.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja w serwisie DobrzeMieszkaj.pl.

Studio Dobrych Rozwiązań:

25 kwietnia 2016 r, od godz.10:30

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Pawilon 15 wejście A
ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań

Program spotkania znajdziecie tutaj: dobrzemieszkaj.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY